Çözüldü Mi 10 Şebeke Sorunu

selefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Kara
Cihazım
mi 10 ultra
Konular
0

beste

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
beste
Cihazım
xiaomi redmi 8
Konular
0
imei işleminizin yeniden yapılması gerekiyor. Özel mesajla ulaşın yardımcı olayım hocam.
Merhabalar özelden yazmam için telefon doğrulaması istiyordu ama şebeke sorunum olduğu için yapamıyorum o yüzden buradan yazıyorum. ben xiaomi redmi 8 kullanıyorum ama bende de aynı sorun var imei numarası sorguladım imei1 ve imei2 numarası görünüyor, telefon şu anda güncel, tercih edilen ağ türü olarak da LTE/TD-SCDMA/GSM görünüyor. Kendim çözebileceğim bi sorun mu yoksa servise mi göndermeliyim?

ulaş mayda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş
Cihazım
xiaomi not 8
Konular
1
Merhabalar Xiaomi Mi 10 5g cihaz kullanıcısıyım. Cihazı aldıktan 1 ay sonra şebeke gidip gidip gelmeye başladı. Bende yazılımsal olduğunu düşünüp cihaza yazılım güncellemesi yaptım düzelmedi. Tekrardan en son MIUI BY XİAOMİ.EU 12.2.9 Eu romunu kurdum sorunum yine düzelmedi. Cihazda internet kapalıyken Volte şebekesini çekiyor ve kopma olmuyor. Ama mobil veriyi açtığım zaman 4g işareti çıkıyor bir kaç dakika sonra şebeke gidiyor ve Servis Yok olarak kalıyor. Cihazın botloader kilidi açık. Daha önce İmei atıldı cihazıma. Bir kaç kişiye sordum "qcn" ile alakalı olabilir dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ? İnanın kaç gündür bu sorundan dolayı cihazımı doğru dürüst kullanamıyorum ve telefoncularda anlayıp çözemiyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.
Abi aynı sorun bendede var yardımcı olurmusun

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ulaş mayda, Linkten destek alabilirsiniz...

ulaş mayda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş
Cihazım
xiaomi not 8
Konular
1
Merhabalar Xiaomi Mi 10 5g cihaz kullanıcısıyım. Cihazı aldıktan 1 ay sonra şebeke gidip gidip gelmeye başladı. Bende yazılımsal olduğunu düşünüp cihaza yazılım güncellemesi yaptım düzelmedi. Tekrardan en son MIUI BY XİAOMİ.EU 12.2.9 Eu romunu kurdum sorunum yine düzelmedi. Cihazda internet kapalıyken Volte şebekesini çekiyor ve kopma olmuyor. Ama mobil veriyi açtığım zaman 4g işareti çıkıyor bir kaç dakika sonra şebeke gidiyor ve Servis Yok olarak kalıyor. Cihazın botloader kilidi açık. Daha önce İmei atıldı cihazıma. Bir kaç kişiye sordum "qcn" ile alakalı olabilir dedi. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba ? İnanın kaç gündür bu sorundan dolayı cihazımı doğru dürüst kullanamıyorum ve telefoncularda anlayıp çözemiyor. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

ulaş mayda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ulaş
Cihazım
xiaomi not 8
Konular
1
H.kadioglu, abi şebeke sorununu nasıl çozdün

Kadirs.a1105

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
F2 pro
Konular
0
hocam selamlar benim cihazım f2pro imei atımından sonra 4.5g ye aldığım zaman hat sürekli kopuyor 3g kullanmak zorunda kalıyorum ben sana söylenilen işlemlerin hepsini gerçekleştirdim internette bulduğum farklı farklı bir çok qcn dosyası ile tekrar imei attım fakat nafile bu işlemi bilmeme rağmen sırf uğraşmamak için başkasına attırdığıma çok pişman oldum bende sorunu bir türlü çözemedim. yani kısacası tekrar imei attırsanda pek düzeleceğini zannetmiyorum ama sonuçtan haberdar edersen sevinirim

serif.55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
şerif
Cihazım
mi10
Konular
0
kardeşim aynı sorun bende de var bi çözüm bulabildin mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu, abi şebeke sorununu nasıl çozdün
aynı sorun bende de var b, çözümü var mıı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
serif.55, Üst mesajda ücretli onarımlar linkinden destek alabilirsiniz,lutfen yazılan ve verilen linkleri okuyun/inceleyin..

Şefik eldek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şebeke
Cihazım
Redmi niye 9s
Konular
2
Burada çok kişiye gösterdim cihazı her telefoncu farklı birşey dedi anlayamadılar. Daha doğrusu cihaz yeni olduğundan dolayı cihazı pek tanımıyorlar. gittiğim bir telefoncu qcn si tekrar yazılmalı dedi onun içinde ilk yazılımı atan kişinin bunu düzeltmesi gerekiyor dedi. İlk imeisini atan telefoncuya gittim durumu anlattım böyle saçmalıkmı olur dedi qcn de problem yok git farklı hatlar takarak dene cihazı dedi. Ben farklı hatlarda taktım sorun devam ediyor düzelmedi hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam sağolsun özelden yardımcı olmaya çalışıyor inşallah çözülebilir.
Merhabalar redmi note 9s cihazım var şebeke sorunu çok oluyor internet arama bişey olmuyor ne yaptıysam çözülmedi yardımcı olur musunuz

Üst Alt