Çözüldü Mi 10 Orjinal Telefon ve Mesajlar uygulaması

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
evet hocam hayırlısıyla bi bitsin artık :D
Tamamdır hocam hayırlı olsun,deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın,kurduğunuz rom Miui 12 siz Miui 11 den geçiş yaptınız,ek olarak root yapmak istiyorsanız Google'a magisk indir yazın sitesinden apk olarak indirin ve o apkyı kurun.Ardından magisk yüklü değil uyarısı yazar.Yanındaki yükleye basın ve sadece zip olarak indir diyin,ardından twrpyi açın ve o indirdiğiniz zipi install bölümünden flaşlayın.Hayırlı olsun cihaz rootlandı,reboot system diyip rootlu ve Miui 12 olan cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

tnhnyldzsy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
mi 10
Konular
1
Tamamdır hocam hayırlı olsun,deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın,kurduğunuz rom Miui 12 siz Miui 11 den geçiş yaptınız,ek olarak root yapmak istiyorsanız Google'a magisk indir yazın sitesinden apk olarak indirin ve o apkyı kurun.Ardından magisk yüklü değil uyarısı yazar.Yanındaki yükleye basın ve sadece zip olarak indir diyin,ardından twrpyi açın ve o indirdiğiniz zipi install bölümünden flaşlayın.Hayırlı olsun cihaz rootlandı,reboot system diyip rootlu ve Miui 12 olan cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
Hocam öncelikle çok teşekkür ederim ben miui 12 den önce ilk defa böyle bir forumda uzman kişilerle iletişime geçerek bir eylem yaptım benim için müthiş bir tecrübe fazlasıyla heyecanlı bir tık korku da olsa güzel bir deneyimdi çok teşekkür ederim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam öncelikle çok teşekkür ederim ben miui 12 den önce ilk defa böyle bir forumda uzman kişilerle iletişime geçerek bir eylem yaptım benim için müthiş bir tecrübe fazlasıyla heyecanlı bir tık korku da olsa güzel bir deneyimdi çok teşekkür ederim
Rica ederim hocam :D estağfurullah siz yenisiniz forumda öyle üstadlarımız var ki asıl uzman onlar,forumumuzu takip ederseniz elbette onlar ile de tanışabilirsiniz,Cihazınız hayırlı olsun iyi günlerde kullanın romunuzu da :D keyifli forumlar dilerim.

Üst Alt