mesaj

 1. tnhnyldzsy

  Çözüldü Mi 10 Orjinal Telefon ve Mesajlar uygulaması

  Merhabalar herkese Mi 10 kullanıcısıyım ve cihazımda GOOGLE arama ve mesajlar uygulaması yerine ORJİNAL arama ve mesajlar uygulaması kullanmak istiyorum. Ne yapmam gerekir cihaz MIUI Global 11.0.9 kararlı 11.0.9.0 QJBEUXM Şimdiden Teşekkür Ederim.
 2. sekand

  Yardım Mesaj zil sesi

  Selamlar. Mesaj bildirim sesi nasıl ayarlanıyor. Ben gelen mesaj sesini bildirim sesinden farklı yapmak istiyorum.
 3. taylanakbiyik

  Yardım Mesaj

  Merhaba arkadaşlar, telefon kendi kendine yurt dışına mesaj atıyor yurtdışı tarifelendiriliyor ücreti yansıyan fatura farkettim başka yaşayan var mı ?
 4. ibrhmafsn

  Yardım Google arama ve mesajlar

  Selamlar arkadaşlar ben Xiaomi eu rom kullaniyorum bu roma Google aramalar ve mesajları entegre etmek istiyorum trwp ile Miui kendi uygulamalarini kaldırmak teşekkür ederim
 5. Baroki

  Çözüldü Mi Band 4 Mesajlaşma Uygulaması Bildirimlerini Açamıyorum

  Bugün Mi Band 4 aldım. Bütün uygulama bildirimlerini açabiliyorum mifit üzerinden ancak mesajlaşma uygulaması gözükmüyor. Cihaz mi 8 lite.. Sorunu nasıl çözebilirim. 1573135917 Tamamdır sorunu çözdüm.
 6. Fatihtrgt1

  Soru Mİ8 Lite Otomatik Boşluk Kapatmak

  Arkadaşlar mesaj yazarken otomatik boşluk bırakmayı kapatamıyorum.Mesela bir kelimeyi önerilerden seçtiğim zaman atıyorum bi ek gelecek o eki yazarken hemen boşluk veriyor arasında halbuki ben o kelimeye ek ekleyeceğim.
 7. M

  Yardım Mobil bankalardan gelen şifreyi otomatik yazmıyor

  Telefonum güncellemden önce mobil bankaya giriş yaparken gelen şifreyi otomatik şifre yerine yazıyordu lakin şimdi yazmıyor. ilkin ziraat mobil bankta yaptı şimdide halkbankta da giriş yapmıyor nasıl düzelir acaba? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim
 8. Y

  Soru Mesajlar Uygulamasında Numara Gizleme ve Uygulama İkonları

  Merhaba, İki sorum olacak; Mi 8 Global Kararlı sürüm 10.2.2.0 kullanıyorum. 1. Mesajlar (SMS) bölümünde rehberde kayıtlı olan biriyle yazışırken, kayıtlı kişinin adı ve altında numarası görünüyor. Fakat ben numaranın görünmesini istemiyorum. Uygulama ayarlarını biraz araştırdım fakat mesajlar...
 9. kronik151

  Yardım Yardım - Samsung rehber ve mesajlar uygulamasını yüklemek

  Samsung ta kullanılan rehber dialer uygulamasını ve mesajlar uygulamalarını mi5 e kurmaya calışıyorum ama hata alıyorum paket aynı ada sahip uygulama ile çakılıyor diyor. xiaomi nin rehber ve mesajlar uygulamalarını beğenmedim yardımcı olabilecek varmı
 10. U

  Yardım Mi5 Prome Mesaj Uygulaması Durduruldu

  İyi günler arkadaşlar babama Mi 5 Prime aldık ama alalı 1 ay olmadı "Mesaj Uygulaması Durduruldu" hatasını almaktayız. Biraz araştırdım ama format vs dışında bir çözümü var mıdır ?
 11. Y

  Yardım redmi note 3 pro isim geç gelmesi sorunu?

  Rehber kayıtlı olmasına rağmen; Arayan kişinin ismi görünmyor yada geç geliyor. Kimden mesaj gelmiş diye baktığımda numara görünyor çok sonra ismi geliyor. Nasıl düzeltebiliriz?
Üst Alt