Yardım Google arama ve mesajlar

ibrhmafsn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11
Meslek
Bilişim
Konular
14
Selamlar arkadaşlar ben Xiaomi eu rom kullaniyorum bu roma Google aramalar ve mesajları entegre etmek istiyorum trwp ile
Miui kendi uygulamalarini kaldırmak teşekkür ederim

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Selamlar arkadaşlar ben Xiaomi eu rom kullaniyorum bu roma Google aramalar ve mesajları entegre etmek istiyorum trwp ile
Miui uygulamaları iyidir google arama mesajı neden tercih ediyorsunuz bilmiyorum neyse madem eu romdasınız marketten google call ile google mesage uygulamayı indirin kendi miui arama ve nesajı da kapatın ayarlar uygulamalar sistem uygulamalarında bulursunuz

Oyla:

Kur.Yzb

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Xiaomi
Konular
10
Google aramalar, kişiler ve SMS uygulaması büyük bir hata sorunlarını yazayım. Rehberinde aynı isimde 3 5 kişi arama ekranında meşgul veya bi bildirim olmadan kapanıyor. SMS arayüzü ise çok basit ve ayarsız yeniden düşünün derim ☺️

Oyla:

ibrhmafsn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 11
Meslek
Bilişim
Konular
14
Ben miui uygulamalarını seviyorumda sadece Google arama ve mesajlari daha rahat kullanıyorum play stordan indir dim. Varsayılan uygulamalardan Google arama ve mesajları degistirdim lakin biri arayınca örneğin şuan müsait değilim sonra ara gibi hazır SMS cevaplayinca SMS gitmiyor bunun nedeni ne olabilir

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt