Yardım Redmi Note 8 Telefon Uygulamasında Gelen ve Giden Mesajlar Gözükmüyor

JrVv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.6 Kararlı 12.0.6.0(QCOMIXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Xiaomi Redmi Note 8 cep telefonunda yüklü olan telefon uygulamasında sadece gelen ve giden çağrılar var.Gönderdiğim ya da gelen mesajları göremiyorum sadece aramalar gözüküyor bunun bir çözümü var mı?Ghost screen sorunu vardı garanti sayesinde değiştirildi ama sorunları bitmiyor telefonun, instagramda falan gezinirken wifi kopuyor modem değiştirdim şuan pek kopma olmuyor ve modemin 2 metre yakınında olduğum halde böyle.Sonra mesajlar gelmiyordu onay kodu gelicek siteden ama mesaj gelmediğinden siteye giriş yapamıyordum.Sonra bunu da ayarlardan 4.5g yerine 3g yaptım şuan mesajlar geliyor.4.5g çekmeyen yerlerde bu yüzden mesaj gelmiyormuş sanırım yani sürekli bir sorun var telefonda :D Eski Samsung telefonumda arama kısmında gelen mesajlar falan hepsi gözüküyordu, mesaj gelmeme sorunu da olmamıştı hiç.Bu telefon bozulursa büyük ihtimal biraz daha paraya kıyıp başka marka telefon alırım çünkü ucuz etin yahnisi yavan oluyormuş bunu deneyimledim.Başka bir uygulama yükledim True bilmem ne diye onda da sadece gelen aramalar var, hangi tarih ve saatte mesaj geldiği kayıtlarda yok.Ne yapmak lazım bu durumda gelen ve giden mesajlar için kayıtları nasıl görebiliriz?

enesbasar1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi CC9 Pro
Konular
1
mifirm sitesinden yeni bir yazılım indirip yüklersen sorun düzelir internette tonlarca video var.

Oyla:

JrVv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Ne tür bir yazılım indirmek lazım?Harici program indirmeden, telefona rom vs. atmadan düzelmiyor mu bu?

Oyla:
Üst Alt