İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

hakanbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKAN MURAT
Cihazım
Mi On Lite Zoom
Konular
3
Arkadaşlar ben şebeke sorunu yaşıyorum başka yaşayan var mi şehir merkezinde sorun yok iş gereği araziye çıktığımda arkadaslarimin telefonunun lte cektigi yerde benimki 2g çekiyor ne yaptıysam düzelmedi şehir merkezine indiğimde lte yada 4g+ ikiside aynı şey çekiyor benzer durum yaşayan var mı ayrıca yeni sürümü yükledim 0.6 yi bı değişiklik görmedim Gören var mı

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Arkadaşlar ben şebeke sorunu yaşıyorum başka yaşayan var mi şehir merkezinde sorun yok iş gereği araziye çıktığımda arkadaslarimin telefonunun lte cektigi yerde benimki 2g çekiyor ne yaptıysam düzelmedi şehir merkezine indiğimde lte yada 4g+ ikiside aynı şey çekiyor benzer durum yaşayan var mı ayrıca yeni sürümü yükledim 0.6 yi bı değişiklik görmedim Gören var mı
4g band 20'yi araştırın hocam.

Burakkk23689

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BURAK
Cihazım
NOTE 10 LİTE
Konular
5
ben 2 aydır kullanıyorum. Sarzı 3 gün gidiyor. oyun oynamıyorum klasik isle ilgili aramalar watsapp yogunlukta. arada youtbe
3. günün ogleden sonra yuzde 10 lara falan geliyor

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Bende var bu sorun.

Sebebi ve Çözümü için bir bilgisi olan var mı?

12.0.5 e güncelledikten sonra başladı.....
Bende de 12.04 den 12.0.5 e guncelleyince oldu.12.0.6 ya güncelledim değişen bir şey yok il merkezin de sorun olmuyor ilçeler de ya da kırsalda kesinti oluyor anlık turkcele 3 defa başvurdum bulundugunuz konum altyapı değişikliği gerektiriyor dediler telefondan olabilirmi dedim kartinizi başka telefonda deneyin dediler ama deneme fırsatım.madi henuz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

O ne oluyor kardeşim yani ne yapmak lazım
Band 20 800 mhzve Türkiye'de şebekelerin 4G için en çok kullandığı band .Malesef mi 10 lite zoom da bu frekans yok çünkü Çin'de kullanılmıyor bu frekans .O nedenle il merkezinde diger4G frekansları da sorun olmuyor lakin ilçelerde ya da kırsalda diğer frekanslar olmadığı için 2G ya da 3G ye düşüyor ve geçişlerde sanırım sorun oluyor.Telefonda konuşma sırasındaki anlık kesinti bununla da alakalı olabilir birde qcn olayı varmış qualcom yazilimli telefonlar için ağ yazılımı imis sanırım bu dosya bozulmuş ise o zamanda yapıyor Muş bu kesinti olayını ama nasıl yükleniyor bende bilmiyorum biraz teknik bilgi gerektiriyor

narses

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
mi 10 lite
Konular
1
aynen guzel

Exodia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Telefonun ısınma durumu nasıl kullanan arkadaşlar. Oyun oynarken veya kamera kullanırken ısınma yapıyor mu ?

Hamzagnn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
Mi 10 Lite zoom
Konular
0
Cihaza Mi 8 SE den geçtim. Her şey iyi güzel ama ekran bi soluk geliyor. Parlaklığın en yüksek seviyesi hariç solukluk mevcut. Yarım parlaklık asla yetmiyor mecbur ya en yüksek yada %75 üstü kullanmak gerekiyor. Evde bulunan başka cihazlarla kiyasladim biri mi 8 SE diğeri Mi 9 ikisinin yanında da pasif kaldı ekran.
Yani sorum şu bu durumu fark eden var mı yoksa benim cihazda mi bir sıkıntı var?
( Kendi üzerinde gelen ekran koruyucuyu da çıkartma arefesindeyim belki ondandır diye )

mylove

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Güzel telefon. 50x performansı hakkında düşünceleriniz nedir arkadaşlar?

Son düzenleme:

sahmat1981

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
not 8 pro
Konular
0
Facebook ta Xiaomi Türkiye kullanıcıları ve sayis ve teknik servis platformu adına bir grup var orda İbrahim tam isimli birisi uzaktan IMEI atıyor diye ifade ediliyor bizimkiler direk atılı geldiği için nasıl yapılır bende bilmiyorum grupta onkisi ile birirtibata geçin isterseniz

12.0.4 den 12.0.5 e guncelledim değişen ne dersen sadece birtane daha duvar kağıdı gelmiş Satürn .marsla beraber

Sizinde telefonda arama yaptığınızda ilk anlarda ses kesilmesi sonra duzelmesi oluyor mu konusurken
Merhaba
Ben de en son güncelleme sonrası görüşme sırasında ses kesintisi yaşıyorum. Bu sorunun çözümünü bilen var mı

Üst Alt