İpucu Mi 10 Lite Zoom - Kullanıcı Yorumları

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Aors rumuzlu arkadaş ne yazmışsa aynen bende ifade ediyorum.kamera 10x e kadar iyi ondan sonrası resim çekmek için değil ama bazen TV de uzaktan seyrediyorsaniz filmin ismini okuyamadiniiz zaman imdadınıza yetişiyor batarya oyun oynayan biri olmadığından size göre nasıldır bilinmez ama bir günü rahat çıkarıyor 12.0.4 varken 10 saat felan ekrannsuresi gösteriyordu bana gerçekçi gellmiyordu 12.0.5 e guncelledim şimdi 5-6 saat civarı oluyor ama 1,5 gun gidiyor bana rahat.note 9 da kamera lens toz alma.probleminden bahsediliyor, miu 12 için kasma duraklatildi hatası felan bahsediyorlar araştırın bence .Diğer bir husus bu telefon 5g li. Parmak izi okuma harika. Ön kamerası da gayet yeterli.Suana kadar hoşuma.gitmeyen whatsapta her defasında kişileri yenile demem gerekiyor demezsem isimler yazmıyor numaralari gösteriyor haliyle bu da sorun sokuyor bilmiyorum herkeste mi böyle yoksa bende mi boyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Volte yi aktif edebilen var mı arkadaşlar
bu linkte nasıl yapılacağını yazmış ama denemedim ben çok gerekli değil benim icin

Son düzenleme:

luthien

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Bilgisayar Müh.
Konular
4
İmei atılabiliyor mu? Zoom modeline sahibim.

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Aors rumuzlu arkadaş ne yazmışsa aynen bende ifade ediyorum.kamera 10x e kadar iyi ondan sonrası resim çekmek için değil ama bazen TV de uzaktan seyrediyorsaniz filmin ismini okuyamadiniiz zaman imdadınıza yetişiyor batarya oyun oynayan biri olmadığından size göre nasıldır bilinmez ama bir günü rahat çıkarıyor 12.0.4 varken 10 saat felan ekrannsuresi gösteriyordu bana gerçekçi gellmiyordu 12.0.5 e guncelledim şimdi 5-6 saat civarı oluyor ama 1,5 gun gidiyor bana rahat.note 9 da kamera lens toz alma.probleminden bahsediliyor, miu 12 için kasma duraklatildi hatası felan bahsediyorlar araştırın bence .Diğer bir husus bu telefon 5g li. Parmak izi okuma harika. Ön kamerası da gayet yeterli.Suana kadar hoşuma.gitmeyen whatsapta her defasında kişileri yenile demem gerekiyor demezsem isimler yazmıyor numaralari gösteriyor haliyle bu da sorun sokuyor bilmiyorum herkeste mi böyle yoksa bende mi boyle

bu linkte nasıl yapılacağını yazmış ama denemedim ben çok gerekli değil benim icin
Whatsapp için bir ayardan bahsediliyordu hocam. Uygulamaya tüm izinleri verdiğinizden emin olun.

Ekahraman1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 10 life zoom
Konular
0
Whatsapp için bir ayardan bahsediliyordu hocam. Uygulamaya tüm izinleri verdiğinizden emin olun.
Evet izinleri isterken uygulamayı kullanırken o seçmişim.ondanmiş her zaman sećeeneğini seçince sorun kalmadi

İmei atılabiliyor mu? Zoom modeline sahibim.
Tabikide, imeisiz Türkiye'de yok zaten .IMEI atılarak satılıyor yurtdusi cihazlar.

baykus54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
5
Şuan lite zoom için 3300 TL fiyat verdiler normal mi

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Facebook'ta Çin pazarı yazarsanız grup karşınıza çıkacak.

lolman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hulya
Cihazım
mi 8 se
Konular
15
Bu telefonun hiç mi geliştiricisi yok ya ne kernel ne başka birşey telefonla ilgili hiçbir yazılım yapılmıyor

hakanbond

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKAN MURAT
Cihazım
Mi On Lite Zoom
Konular
3
Merhaba bende bu cihazdan aldım yeni sürüm geldi yüklesem mi yukleyenler memnun mu

Üst Alt