Türk Telekom Mercedes'ten İnip El Arabasına Bindik (Rezaletin Böylesi)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sözüm meclisten dışarı şebeke durumu ve bölgeye göre farklılık gösterebilir fakat Turkcell'e tonla para ödeyecek kadar keriz değilim. İki hattı da uzun yıllar kullandım pek çok yerde uçurum fark görmedim. Üstelik merkezi yerde de bulunmadım ilçede yaşıyorum. Tamam kabul Turkcell, TT'dan çoğu yerde daha kaliteli ve hızlı fakat bu kesinlikle aradaki farka değmiyor. 1000dk 1000sms 15gb internete 25TL para ödüyorum şaka gibi. Bu tarifem Turtkcell'de muhtemelen karşılığı 100 liradan aşağı değildir veya yakındır. Bilmiyorum henüz yarı yolda bırakmadı beni. Ayrıca gayet de VoWifi kullanıyorum TT'da hatta şuan VoWifi bağlı
Önemli olan, sizin mutlu olmanız, güle güle kullanın inşallah hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Maalesef Nisan 2021 e kadar Türk Telekom ' dayız sayın hocam. Taahhüt bitsin, bakacağız.
Hocam, eğer İstanbul dışına çıkmıyor iseniz, TT gayet yeterli hemde ucuz

kreinvulon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kreinvulon
Cihazım
Rn9s
Konular
0
Teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi. Türk Telekomdan memnunum ve tavsiye de ederim. Bence Turkcell kesinlikle fiyat politikasını gözden geçirmeli. Bu arada örneğin kısa da olsa 4-5 ay Vodafone kullanma deneyimim de oldu ve açık ara kullandığım en kötü hat Vodafone. Zerre memnun olmadım ne hizmetinden ne şebekesinden. Bu da işte dediğimiz farklılıklardan kaynaklanıyor olabilir

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam, eğer İstanbul dışına çıkmıyor iseniz, TT gayet yeterli hemde ucuz

Doğru söylüyorsunuz. Bu pandemi sürecinde bir sıkıntım yok çok şükür. Kaldı ki şu an kullandığım paket için turkcelle iki katı para ödemem gerek.
Yalnız geçen yaz memlekette yaşadığım sıkıntı da katlanır gibi değildi. O yüzden bir çok TT kullanıcısını anlayabiliyorum.

bebahce1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
M2007J3SG
Konular
1
Ankara'nın göbeğinde Türkcell tek diş çekiyordu ve konuşma sırasında kopmalar oluyordu. Şikayet kaydı oluşturdum bir tane teknik personel olduğunu söyleyen kişi aradı ve bana akıl verdi " telefonunuzu değiştirin veya evinizde wifi varsa voWifi kullanın" şaka gibi...

Evin karşısında a101 var içerde alışveriş yaparken evi aradım konuşma esnasında şebeke koptu ben de küfür ettim personel dedi ki "abi Türkcell burda az çeker" şaka gibi...

Numarayı iptal ettirdim. Gittim Türk Telekom hat aldım bütün bu sorunlardan kurtuldum. Ama bu sefer de işyerinde Türk Telekom 4.5g çekmiyor sadece 3g var hız testi yapıyorum 8-10 falan çıkıyor. Şikayet kaydı oluşturdum "yapılandırma ilerleyen zamanlarda olacak diye mesaj attılar.

Yani diyeceğim şu hepsi aynı ... kahverengisi.

İyi geceler..

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Doğru söylüyorsunuz. Bu pandemi sürecinde bir sıkıntım yok çok şükür. Kaldı ki şu an kullandığım paket için turkcelle iki katı para ödemem gerek.
Yalnız geçen yaz memlekette yaşadığım sıkıntı da katlanır gibi değildi. O yüzden bir çok TT kullanıcısını anlayabiliyorum.
Aslında bende İstanbul içinde TT den oldukça memnundum ama oğlumlara torun sevmeye gittiğimde, onların orada maalesef çekmiyor TT, sadece Turkcell, o nedenle geçtim ve şu an eşim, kızım, oğlanlar ve gelinlerim, hepimiz maaile Turkcell liyiz

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Ankara'nın göbeğinde Türkcell tek diş çekiyordu ve konuşma sırasında kopmalar oluyordu. Şikayet kaydı oluşturdum bir tane teknik personel olduğunu söyleyen kişi aradı ve bana akıl verdi " telefonunuzu değiştirin veya evinizde wifi varsa voWifi kullanın" şaka gibi...

Evin karşısında a101 var içerde alışveriş yaparken evi aradım konuşma esnasında şebeke koptu ben de küfür ettim personel dedi ki "abi Türkcell burda az çeker" şaka gibi...

Numarayı iptal ettirdim. Gittim Türk Telekom hat aldım bütün bu sorunlardan kurtuldum. Ama bu sefer de işyerinde Türk Telekom 4.5g çekmiyor sadece 3g var hız testi yapıyorum 8-10 falan çıkıyor. Şikayet kaydı oluşturdum "yapılandırma ilerleyen zamanlarda olacak diye mesaj attılar.

Yani diyeceğim şu hepsi aynı ... kahverengisi.

İyi geceler..
Üzüldüm, trajikomik bir vaka sizinki de hocam

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Küçükçekmecede Türk Telekom. Pencere önünde yaptım. Ama mesela Kastamonu merkezde yeterince kötü, özellikle ping.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Küçükçekmecede Türk Telekom. Pencere önünde yaptım. Ama mesela Kastamonu merkezde yeterince kötü, özellikle ping.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Siz Küçükçekmede misiniz

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Eskiden memnun kalmama durumunda hemen geçiş yapılıyordu kaldırılmış mi o uygulama?
Küçük bayiler taşıma yapabilir . Ayrıca Benim faturasız hattım için ana bayi tasiyamayiz derken küçük bayi hemen taşımıştı

Üst Alt