Max 3 hakkında konuşulanlar..

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Snapdragon 710 işlemci, 660 göre avantaj sağlıyor mu ?

İşlemciyi neden değiştirdiler acaba ?

Kamerasıyla daha kaliteli resimler için midir ?
@serkanguzel fazlasıyla avantajı var. Hem batarya hem performans artışı var. Kamera konusunda yapay zeka desteği getiriyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Video için teşekkürler.

İşlemci özellikleri gerçekten güçlü bu defa... Özellikle 10 bit renk derinliğini desteklemesi, işlemcinin epeyce güçlü olduğunun kanıtıdır.

Fiyatı da tuzlu olacaktır. 300 dolar civarında bir rakamla çıkarsa satın alabilirim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Video için teşekkürler.

İşlemci özellikleri gerçekten güçlü bu defa... Özellikle 10 bit renk derinliğini desteklemesi, işlemcinin epeyce güçlü olduğunun kanıtıdır.

Fiyatı da tuzlu olacaktır. 300 dolar civarında bir rakamla çıkarsa satın alabilirim.
Tuzlu derken? Tahmininiz nedir

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Tuzlu derken? Tahmininiz nedir

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Hocam bu konu başlığında 25 no'lu mesajımda belirttiğim gibi, işlemci özellikleri itibariyle pahalı olur demiştim ve 250 Dolar'ın üzerinde almaya pek istekli olmam demiştim.

Ancak, 710 no'lu işlemci kullanımı, telefonun fiyatlamasını değiştirir haliyle... Benim kafamdaki fiyat 300 - 330 dolar fiyat aralığıdır. Max3 daha yukarıda bir fiyatla çıkarsa, amiral gemisi modellerinin fiyatları da önceki modellerine göre yüksek olacak demektir.

Bu fiyatları belirleyen etmenlerden biri de, talep...

Ben biraz iyimser tahminle, şimdilerde herkesin elinde ihtiyaç ve beklentilerini büyük oranda karşılayan telefonlardan yeteri kadar var. Dolayısıyla eskisi gibi canlı bir talep olacağını sanmıyorum. Bu tahminim bütün dünya ülkeleri içindir.

Yine bir de 32 no'lu mesajımda değindiğim üzere, cep üreticileri yeni modellerini ilginç bir pazarlama tekniği ile pazarlıyorlar. Bu teknik her defasında da epeyce işe yarıyor.

Bakalım görelim, bu defa bu modelin fiyat seviyeleri nereden başlayıp, nerede sonlanacak.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Sonunda Efendi TENAA tarafından onaylandı

Merakla beklenen telefonlardan Xiaomi Mi Max 3 Çin’de TENAA tarafından onaylandı. Yakından takip edenler bu onayın telefonun başlıca özelliklerinin ortaya çıktığı anlamına geldiğini biliyor.

Xiaomi çok yakında büyük ekran ve uygun fiyatı bir araya getiren Mi Max serisi yenileyecek. Şirket CEO’suna göre Mi Max 3 tanıtımı temmuz ayında gerçekleşecek.

Lansmana az bir süre kalırken, büyük ekranlı telefonun başlıca özellikleri ortaya çıktı. Mi Max 3 beklendiği gibi çok büyük bir ekrana sahip olacak. Serinin önceki modelleri 6.44 inç ekrana sahipken, Mi Max 3’te bu ekran 6.9 inç büyüklüğünde olacak. 18:9 ekrana geçişle birlikte çerçevelerin inceleceğini ve kasa ebatlarının çok da değişmeyeceğini söyleyebiliriz.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Xiaomi Mi Max 3

Mi Max 3 176.15 x 87.4 x 7.99 kasa ebatlarında olacak. Karşılaştırma açısından hemen Mi Max 2’nin boyutların hatırlayalım: 174,1 x 88,7 x 7,6 mm. Ekran tarafında son olarak şunu belirtelim; Mi Max 3’te Full HD + (2160 x 1080p) çözünürlüklü bir panel kullanılacak.

Siyah, altın, kırmızı, beyaz, mavi, mor, gri, pembe, yeşil ve gül altın renklerde çıkış yapacak.

TENAA kayıtlarına göre Mi Max 3 bellek tarafında üç seçenekle karşımıza çıkacak. Bunlar; 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama v 6 GB RAM + 128 GB depolama şeklinde.

Telefonda çift arka kameranın yer alması beklenirken, belgelendirme kuruluşunda sadece 12 megapiksellik bir kameraya işaret ediliyor. Ön tarafta ise modele göre 5 megapiksel / 8 megapiksel kameralar göreceğiz.

Android 8.1 Oreo, 5.400 mAh büyüklüğünde pil ve 221 gram kasa ağırlığı telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak.

Xiaomi Mi Max 3 başlıca özellikleri
  • 6.9 inç büyüklüğünde Full HD + (2160 x 1080p) çözünürlüklü 18:9 ekran
  • 1.8GHz sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci
  • 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 6 GB RAM + 128 GB depolama
  • 12 megapiksel arka, 5 megapiksel / 8 megapiksel ön kamera
  • 176.15 x 87.4 x 7.99 kasa abetları, 221 gram ağırlık
  • 5.400 mAh büyüklüğünde pil
  • Android 8.1 Oreo
  • Çift SIM kart desteği
Kaynak:

TENAA: , , )

Kişisel Yorum: Batarya konusunda gerçekten hayal kırıklığına uğradım.
[doublepost=1529386269,1529385456][/doublepost]TENAA DETAYLI TÜRKÇE AÇIKLAMALAR

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sonunda Efendi TENAA tarafından onaylandı

Merakla beklenen telefonlardan Xiaomi Mi Max 3 Çin’de TENAA tarafından onaylandı. Yakından takip edenler bu onayın telefonun başlıca özelliklerinin ortaya çıktığı anlamına geldiğini biliyor.

Xiaomi çok yakında büyük ekran ve uygun fiyatı bir araya getiren Mi Max serisi yenileyecek. Şirket CEO’suna göre Mi Max 3 tanıtımı temmuz ayında gerçekleşecek.

Lansmana az bir süre kalırken, büyük ekranlı telefonun başlıca özellikleri ortaya çıktı. Mi Max 3 beklendiği gibi çok büyük bir ekrana sahip olacak. Serinin önceki modelleri 6.44 inç ekrana sahipken, Mi Max 3’te bu ekran 6.9 inç büyüklüğünde olacak. 18:9 ekrana geçişle birlikte çerçevelerin inceleceğini ve kasa ebatlarının çok da değişmeyeceğini söyleyebiliriz.

Xiaomi Mi Max 3

Mi Max 3 176.15 x 87.4 x 7.99 kasa ebatlarında olacak. Karşılaştırma açısından hemen Mi Max 2’nin boyutların hatırlayalım: 174,1 x 88,7 x 7,6 mm. Ekran tarafında son olarak şunu belirtelim; Mi Max 3’te Full HD + (2160 x 1080p) çözünürlüklü bir panel kullanılacak.

Siyah, altın, kırmızı, beyaz, mavi, mor, gri, pembe, yeşil ve gül altın renklerde çıkış yapacak.

TENAA kayıtlarına göre Mi Max 3 bellek tarafında üç seçenekle karşımıza çıkacak. Bunlar; 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama v 6 GB RAM + 128 GB depolama şeklinde.

Telefonda çift arka kameranın yer alması beklenirken, belgelendirme kuruluşunda sadece 12 megapiksellik bir kameraya işaret ediliyor. Ön tarafta ise modele göre 5 megapiksel / 8 megapiksel kameralar göreceğiz.

Android 8.1 Oreo, 5.400 mAh büyüklüğünde pil ve 221 gram kasa ağırlığı telefonda öne çıkan diğer özellikler olacak.

Xiaomi Mi Max 3 başlıca özellikleri
  • 6.9 inç büyüklüğünde Full HD + (2160 x 1080p) çözünürlüklü 18:9 ekran
  • 1.8GHz sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci
  • 3 GB RAM + 32 GB depolama, 4 GB RAM + 64 GB depolama ve 6 GB RAM + 128 GB depolama
  • 12 megapiksel arka, 5 megapiksel / 8 megapiksel ön kamera
  • 176.15 x 87.4 x 7.99 kasa abetları, 221 gram ağırlık
  • 5.400 mAh büyüklüğünde pil
  • Android 8.1 Oreo
  • Çift SIM kart desteği
Kaynak:

TENAA: , , )

Kişisel Yorum: Batarya konusunda gerçekten hayal kırıklığına uğradım.
[doublepost=1529386269,1529385456][/doublepost]TENAA DETAYLI TÜRKÇE AÇIKLAMALAR

Biz en iyisi Mi8 EE'ye bakalım hocam

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22

Max 3 olmazsa max 2 olur, max 3 olmazsa max 4 olur. Başında max varsa gerisi teferruattır. Max dururken Mi nedir :)

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23

Başta bi heves kaplanmıştı net tanıtım olmadan, ama şuan ekran boyutuna göre çıkan batarya ve arkada tek kamera oluşu beni tekrar soğuttu. Redmi 5 Plus iyidir hocam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Dual kamera olacağı söyleniyor GSMArena sitesine göre fakat bence bu bile benim alma hevesimi körüklemez çünkü 1.8ghz işlemci olarak şu an Snapdragon 636 var gözüküyor. Ben bu işlemciyle gelirse cihazı almam, Snapdragon 710'lu yüksek bataryalı bir cihaz beklerim.

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Dual kamera olacağı söyleniyor GSMArena sitesine göre fakat bence bu bile benim alma hevesimi körüklemez çünkü 1.8ghz işlemci olarak şu an Snapdragon 636 var gözüküyor. Ben bu işlemciyle gelirse cihazı almam, Snapdragon 710'lu yüksek bataryalı bir cihaz beklerim.

Valla hocam %80 olasılıkla Snapdragon 636 gelecek gibi duruyor.

Üst Alt