MIUI 11 Masik X ™ Rom 7.2 MIUI 10

• Konbuyu başlatan PURE
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2K
  • Görüntüleme 184K

Atlas06

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
As
Cihazım
Redmi not4
Konular
5
mi5ste bildirim paneli mesajlar türkçe. hatta çoğu yer düzelmiş bâzı ufak çeviri hataları mevcut yinede. Tapatalk bildirimleri bende sorunsuz çalışıyor bilginize

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Masik 1.0 sürümü bana göre en sorunsuz sürümde. Sonra çıkan sürümlerinde o tadı bulamadım.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
kurulumda htc de kullanılan harman kardon ses sistemi vardı fakat gelmedi.son uygulamalar geçişleri değişmiş arayıci uygulaması değişmiş kamera uygulaması değişmiş kameradan Galeriye geçiş sorunu yok home tuşuna Google ataması yine yapılamıyor

Hocam rom tam bir ses bombası :) harman kardon ve Beats audio seçneği var kurulumda ilk olarak harman kardon kurdum denedim net ses müzikteki detay çarpıcı amma velakin ben bass tutkunu olduğum için tekrar kurulum yapıp bu sefer Beats audio kurdum Bunda basslar baya iyi:) sizde olmamasının sebebi eski romdaki muzik ile ilgili tüm dosyaları kaldırmamış olmanız
Kuruluma geçmeden önce mevcut romunuzdaki muzik uygulamasını ve ses efekti ( sistem uygulaması) kaldırıp kurulum yapın
[doublepost=1527956996,1527956790][/doublepost]
Hocam rom tam bir ses bombası :) harman kardon ve Beats audio seçneği var kurulumda ilk olarak harman kardon kurdum denedim net ses müzikteki detay çarpıcı amma velakin ben bass tutkunu olduğum için tekrar kurulum yapıp bu sefer Beats audio kurdum Bunda basslar baya iyi:) sizde olmamasının sebebi eski romdaki muzik ile ilgili tüm dosyaları kaldırmamış olmanız
Kuruluma geçmeden önce mevcut romunuzdaki muzik uygulamasını ve ses efekti ( sistem uygulaması) kaldırıp kurulum yapın

Not : bende şuan 4 ses modu yüklü her niri sorunsuz çalışıyor Böyle benim gibi 1 mod dan fazlasını kullanmak istiyor iseniz Magisk audio modification modülünü kurmanız gerekli.
Telefonumdaki şuanki modlar ile aynı kalitede ses verebilecek bir telefon ile henüz tanışamadım :)
[doublepost=1527957353][/doublepost]Gönül isterki müzik ve ses ile ilgili birikimlerimi paylaşmak Bayramda boş kalırsam inşallah

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
Mi 5s icin batarya konusunda baya bir iyilisme olmus.Bir hata gormedim birkac ceviri hatasi disinda.En basarili rom diyebilirim.%51 lik batarya kullanimim bu sekildedir

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-02-23-45-10-465_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-06-02-23-45-10-465_com.miui.securitycenter.png
    63,3 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2018-06-02-23-45-15-010_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-06-02-23-45-15-010_com.miui.securitycenter.png
    70,6 KB · Görüntüleme: 48

burakmi5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5Prime
Konular
2
Antutu puanı( mi 5 ) ekranını atar mısınız neye ne kadar puan vermiş , nasıl bir rom acaba

TR_PATRON

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xin
Cihazım
Mi 5
Konular
9
Viper arise, viper xhifi, dolby, Sony sound ve bunların üstüne de hi fi bir müzik.. Söylenecek söz yok . Sizi çok iyi anlıyorum hocam amma velakin aklıma takılan 2 husus var. 1.si AnTuTu sonucu nasıl 2.si ise harman kardon ile sound modların birleşiminde tok ve net bir ses alıyor musunuz? Siz anladınız beni

Not : bende şuan 4 ses modu yüklü her niri sorunsuz çalışıyor Böyle benim gibi 1 mod dan fazlasını kullanmak istiyor iseniz Magisk audio modification modülünü kurmanız gerekli.
Telefonumdaki şuanki modlar ile aynı kalitede ses verebilecek bir telefon ile henüz tanışamadım :)
[doublepost=1527957353][/doublepost]Gönül isterki müzik ve ses ile ilgili birikimlerimi paylaşmak Bayramda boş kalırsam inşallah

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Viper arise, viper xhifi, dolby, Sony sound ve bunların üstüne de hi fi bir müzik.. Söylenecek söz yok . Sizi çok iyi anlıyorum hocam amma velakin aklıma takılan 2 husus var. 1.si AnTuTu sonucu nasıl 2.si ise harman kardon ile sound modların birleşiminde tok ve net bir ses alıyor musunuz? Siz anladınız beni

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Harman kardon kullanmıyorum Beats audio -sony sound-dolby ve ainur sauron kullanıyorum ve çok memnunum
Antutu vs programlara inanmam hocam o nedenle score bilmiyorum kullanım açısından normal bir hızda ama batarya performansı çok iyi

Son düzenleme:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38

maalesef müzik ve dolby eklentisini kaldırmama. rağmen gelmedi beast audio seçeneği herhalde wipe yapip yüklemek gerekli şimdilik uğraşamam

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
maalesef müzik ve dolby eklentisini kaldırmama. rağmen gelmedi beast audio seçeneği herhalde wipe yapip yüklemek gerekli şimdilik uğraşamam

Hocam kurulumda beats veya harman seçim yaptıktan sonra tamamdır ayarlarda veya herhangi bir yerde göremezsin sistemin ses dosyalarına gömülü geliyor program vs değil sadece ses dosyaları
Galiba ekranda veya ayarlarda göremediğin için yüklenmedi diye düşündünüz
İYİ bir kulaklık ile sesin kalitesinden anlayabilirsiniz :)

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular