Rom Masik X ™ 9.1 Rom MIUI 11 [Güncel]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Elinize sağlık hocam :)
Yaklaşık 4 aydır desteklenecek cihazlar arasında Mi 8 Lite var ama halen bir gelişme olmadı |-)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Masik ™ X 8.0 Mi8 Dipper
Sistem: Android 9.0 MIUI 11
Güncelleme: 25 Ekim 2019

- Önceki ve sonraki sürümleri MIUI 10'a göre miras alındı - Değişikliklerin
resmi listesi, taban 9.6.14 (Masik 4.1) ve 9.10.25 (Masik 8.0) arasındaki farka karşılık geliyor. )

MD5: 026E9C0BCC63A7F24A31CBCFB74CE14E

Masik ™ X 8.0 Mi9 SE Grus
Sistem: Android 10 MIUI 11
Güncelleme: 25 Ekim 2019

Masik ™ X 8.0 Kararlı Mi8 SE
Sistemi: Android 9.0 MIUI 11
Güncel: 25 Ekim 2019

- önceki versiyonlar Mašík kalıtımla geçen değişiklikler
- değişikliklerin resmi liste veri tabanları 9.9.27 (Masik F) 09/10/17 (Masik 7.2) arasındaki farka karşı gelmektedir
- Eklenen bazı sistem uygulamalarının koyu renk görünümü
- Masaüstü simgelerinin boyutunu seçme yeteneği eklendi
- Güncelleme medya içeriği ve arayüz tasarımı
- Güncelleme dinamik bildirim sesleri
- Hata raporlarında önceki sürümün düzeltilen hataları

Md5: CAB69A60C8DDB989F0C2046C05EADF36

Selam hocam paylaşım için öncelikle teşekkürler .Mi 9 se cihazım Android 10 geldı sanırım Masik x 8 yeni sürüm ile beraber ..Bende 7.2 mevcut eu beta rom dan geçerken wipe +format data ile temiz bır sekılde geçtim ekteki TWRP sürümü ile. Şİmdi yeni sürümü güncellerken aynı TWRP sürümüm ile yapabilirim değilmi ? Ayrıca Kurulumda yazdığı gibi wipe işlemlerini yapmama gerek varmı ? yüklü uygulamalarıma bişey olurmu ? ( Android üst sürüm olan And10 'a geçileceği için ) format dataya lüzum varmı acaba ! Ve son olarak USB hata ayıklamayı hiçbirzaman etkınlestırmeden yapmıştım .

Ekli dosyalar

• 21d6db42-27b1-4cbd-ae4b-b199fd1bbedc.jpg
    21d6db42-27b1-4cbd-ae4b-b199fd1bbedc.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 46

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Selam hocam paylaşım için öncelikle teşekkürler .Mi 9 se cihazım Android 10 geldı sanırım Masik x 8 yeni sürüm ile beraber ..Bende 7.2 mevcut eu beta rom dan geçerken wipe +format data ile temiz bır sekılde geçtim ekteki TWRP sürümü ile. Şİmdi yeni sürümü güncellerken aynı TWRP sürümüm ile yapabilirim değilmi ? Ayrıca Kurulumda yazdığı gibi wipe işlemlerini yapmama gerek varmı ? yüklü uygulamalarıma bişey olurmu ? ( Android üst sürüm olan And10 'a geçileceği için ) format dataya lüzum varmı acaba ! Ve son olarak USB hata ayıklamayı hiçbirzaman etkınlestırmeden yapmıştım .
Hocam and 10 uyumsuzluğu olabilir kullandığın sürümde. 1002 sürümü ile hatasız geçişler yapmıştım. Bana kalırsa ben hep format data ile geçiş yapıyordum romlar arası. Tavsiyem bu şekilde :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TRWp. İmaj dosyasını alın. Twrp den güncel olanı yükleyin

Tati80

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Hocam and 10 uyumsuzluğu olabilir kullandığın sürümde. 1002 sürümü ile hatasız geçişler yapmıştım. Bana kalırsa ben hep format data ile geçiş yapıyordum romlar arası. Tavsiyem bu şekilde :)
eu beta and 10 a da bu twrp ile geçmiştimde oyuzden merak ettım :)) hatta format data bıle yapmamıstım direk flashlamıstım :)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
TWRP sürümü android 10 uyumlu ise geçebilirsiniz. Ben 9T için MiRoom'a format data yapmadan geçemedim. Siz her ihtimale karşı resim ve videolarınızı yedekleyin. TWRP data yedeği alsanız bile android 10a aktaramayabilirsiniz. Mibuluta yedekleyin. ben öyle yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt