Rom Masik X ™ 11 (21.03.2020)

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
Gözümüz yolllarda kaldı Hocam. Gittiniz, gidiş o gidiş haha-- Romu beğendiğinize sevindim. Uzun süreli kullanım, pil performans deneyimlerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.
PUBG indirdim kaynakları indirdim o uzun sürdü rom kurmak bebek oyuncağı oldu artık

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
PUBG indirdim kaynakları indirdim o uzun sürdü rom kurmak bebek oyuncağı oldu artık
TWRP'den data yedeği alırsanız bütün uygulamalar,ayarlar hatta uygulamalarınıza girdiğiniz hesaplar hepsini geri yükleyebilirsiniz TWRP'den. Bende tişört değiştirir gibi rom değiştiriyorum. Bu şekilde romlar arası geçişte sıkıntı olmuyor herhangi bir bug vs rastlamadım.

HarunErdinç

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun072
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Elektronik
Konular
12
TWRP'den data yedeği alırsanız bütün uygulamalar,ayarlar hatta uygulamalarınıza girdiğiniz hesaplar hepsini geri yükleyebilirsiniz TWRP'den. Bende tişört değiştirir gibi rom değiştiriyorum. Bu şekilde romlar arası geçişte sıkıntı olmuyor herhangi bir bug vs rastlamadım.
valla bende bug olur diye hiç affetmiyorum full wipe data format rom flash ok succes :)

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
valla bende bug olur diye hiç affetmiyorum full wipe data format rom flash ok succes :)
Uygulamaları yüklediği gibi verileride yüklese mükemmel olacak. Bende bu şekil TWRP'den hallediyorum bayadır. Bir sıkıntıya rastlamadım. Denemekte fayda var.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Şimdi yükleyen kimse yok galiba bu rom u

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Genel olarak nasıl hocam mi 9 lite için simge sorunu olduğunu söyledi bir arkadaş o yüzden ikilemde kaldım.
hasanusluoğlu Hocam kurabildi. Böyle bir sorundan bahsetmedi. Size söyleyen arkadaş kendi deneyimini mi paylaştı? 4pda da böyle bir sorun bildiren görmedim. İsterseniz hasanusluoğlu Hocamın cevabını bekleyin.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
MarcoPasha
Burda belirtmiş arkadaş.
Ayrıca hasanusluoğlu yüklemedem tekrar eu beta ya döndü diye yazmıştı.
hasanusluoğlu hocamın yaşadığı sorun kurulum aşamasındaydı. Sonraki mesajlarında kurabildiğini paylaştı.
format data sonra 4 lü temizlik yaptım şimdi romu yüklüyor ( twrp ye atmadı ) evet tlf.açıldı kurulum aşamlarına geçti herkese teşekkürler
Bu arkadaşın yaşadığı sorunun kurulumdan mı yoksa romdan mı kaynaklandığını anlayamadım. EU Beta romda da aynı sorunu yaşıyormuş. Cihazdan yada kurulumdaki bir sorundan kaynaklanabilir.
Adı bu kadar çok geçmişken Sayın hasanusluoğlu mesajları gördüğünde cevap verecektir, eminim. En iyisi, o cevabı bekleyelim.
Mi 9 lite cihazda ana ekrana simgeler gelmedi. Eu beta daki sorun bunda da var.

Üst Alt