MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
mi 9 lite'da benimkisi çin versiyonu sorun yaşayan varmı arkadaşlar kurulum yapayımmı ? birde şuan bende masik in miui 11'i yüklü format atmama gerek varmı?
Eu beta dan 3 wipe ile(dalvik, cache, system) geçtim Masik 12.2 ye

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Mi9 t yi unuttular sanırım angel~~

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Telefonum Mi 9T Pro. MIUI 12 de Eu Rom, Revos Rom, MIUI Globe Rom, Miumix Rom hepsini denedim. Gerçekten en güzel Rom Masik X çıktı. Akıcılık olsun bataryası olsun çok iyi. Diğer Romlardaki Buglarıda bu Romda görmedim.

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
mi 9 lite'da benimkisi çin versiyonu sorun yaşayan varmı arkadaşlar kurulum yapayımmı ? birde şuan bende masik in miui 11'i yüklü format atmama gerek varmı?
hocam aynı teefon bendede. cc9 revos tan geçtim mükemmel duruyor. sadece batarya bi revos etmez sanırım. eu ve mirrom denemedim en son sürümü. masik hata görmedim yüz tanıma adım sayar çalışyıor. instgram ve bir iki progrmda bildirim sorunu vardı programları kaldırım tekrar yükledim düzeldi. niroom çıkmış sadece onu merak ettim deneyen varmı miroom ve euroom son sürümü ?

Burax63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
mi 8 lite
Konular
1
hocam aynı teefon bendede. cc9 revos tan geçtim mükemmel duruyor. sadece batarya bi revos etmez sanırım. eu ve mirrom denemedim en son sürümü. masik hata görmedim yüz tanıma adım sayar çalışyıor. instgram ve bir iki progrmda bildirim sorunu vardı programları kaldırım tekrar yükledim düzeldi. niroom çıkmış sadece onu merak ettim deneyen varmı miroom ve euroom son sürümü ?

hocam bende geçtim şuan önceden 11'i kullanıyordum pilden aşırı memnundum 9-10 saat rahat gidiyordu globalden geçmiştim sende revos ta kaç saat gidiyordu ?

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Bataryada da revos u geçer Masik
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Masik te kalın derim

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
hocam bende geçtim şuan önceden 11'i kullanıyordum pilden aşırı memnundum 9-10 saat rahat gidiyordu globalden geçmiştim sende revos ta kaç saat gidiyordu ?
8-9 saat civarı gidiyordu. revos geceden sabaha hiç gitmedi misal. şu ana kadar miui 11 yada 12 her sürümü denedim ( miuimix masik eu miroom ) hepsinde 2-3 gidiyordu miui olupta bu şekilde olan sadece revos u gördüm. cc9 da hiç miui dışındaki romalrdn denemedim tabi.

Bataryada da revos u geçer Masik

Masik te kalın derim
şu anlık deneme amaçlı bile masik tenbaşkasına gçmeyi dşünmüyorum. buna magisk modül olarak fde.ai de kurdum bataryaya etkisi olur mu ne kdr etkiler bilmem ama revos ta batarada fena değildi. belki bir tık daha iyi olabilir ama masik x çok pürüssüz hızlı lag yok resmen. ben çok beğendim. ve herşey çalışyıor. revos ta yüz okuma çalışmadı bende misal.

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Mi 8 masik 8 sürümünde kaldı güncelleme vermeyecek galiba bir daha kesin bir bilgi var mı?

Üst Alt