MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
masik denemeyen arkadaşalra tavsiye. nerdeyse her romu denedim. çok rom atan biriyim en ufak bir hata görsem başka bir sürümü sırf denemek için bile olsa yüklerim. son sürüm miroom , eu ve miuimix hariç miui 11, ve 10 sürümleride dahil hiç telefonumdan bu kadar keyif almamıştım. hız stabilite batarya. belki bataryası daha iyi giden vardır revos son sürüm bataryada çok iyidi ama çok fazla değil fark ve bnda kasma donma sıfır çalışmayan yok çok az bug olabiliyor ama oda inanın çok çok az. yeni sürüm miroom eu miuimix hepsini indirdim sırf hata avrsa rom hazır olsun diye kurmaya gerek bile yok. yeni çin beta sürümü çıkmış bir kaç güne eu hazır olur herhalde ama masik çıkartmadan yüklemem sanırım. sayesinde haftada bir iki rom yüklemekten kurtuldum. telefon cc9 sormak istediğiniz birşey varsa sorablirsiniz. adım sayar çalışmıyor görünüyor ama mi sağlığı açınca otomatik olarak adımı gösteriyor.

ıhlamur

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
erca
Cihazım
9t pro
Konular
36
masik denemeyen arkadaşalra tavsiye. nerdeyse her romu denedim. çok rom atan biriyim en ufak bir hata görsem başka bir sürümü sırf denemek için bile olsa yüklerim. son sürüm miroom , eu ve miuimix hariç miui 11, ve 10 sürümleride dahil hiç telefonumdan bu kadar keyif almamıştım. hız stabilite batarya. belki bataryası daha iyi giden vardır revos son sürüm bataryada çok iyidi ama çok fazla değil fark ve bnda kasma donma sıfır çalışmayan yok çok az bug olabiliyor ama oda inanın çok çok az. yeni sürüm miroom eu miuimix hepsini indirdim sırf hata avrsa rom hazır olsun diye kurmaya gerek bile yok. yeni çin beta sürümü çıkmış bir kaç güne eu hazır olur herhalde ama masik çıkartmadan yüklemem sanırım. sayesinde haftada bir iki rom yüklemekten kurtuldum. telefon cc9 sormak istediğiniz birşey varsa sorablirsiniz. adım sayar çalışmıyor görünüyor ama mi sağlığı açınca otomatik olarak adımı gösteriyor.
Merhaba. Eu beta miui 12 den farklarını söyler misiniz mesela

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
Merhaba. Eu beta miui 12 den farklarını söyler misiniz mesela
son sürüm olanı bilmem ama bir önceki sürüm eu ya göre çok stabil. beta filan değil sanki gayet hızlı. bug yok resmen. çalışmayan birşey göremedim benim telde yüz okuma çalışmamıştı eu da. bataryada eu ya göre çok daha iyi. özellik olarak fak yok. arayüz yazı boyutu arama ekranı bana göre daha hoş olmuş gibi geldi.tavsiyem eu ve miroom son sürümleri deneyin hoşunza gitmeyen en ufak bişey varsa masik e geçin. ben telefondan bu kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum. tek sevmediğim konu geceden sabaha 2,5 şarj gitti. revos hariç diğer her rom bu şekilde önemsiz ama ben takıntılıyım bu konuda.

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
Hocam romu güncellemek için yükledim ama açılışta twrp'ye atıyor açılmıyor.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
Temiz kurulum öneririm hocam sıkıntısız kurabilirsiniz.

Hocam hiç yedek almadım nasılsa silinmez diye. Şuan silinmeden nasıl halledilirim ya da geri dönebilirim 11'e?

Yüklerken sonunda cache hatası veriyor. 11'i yüklerken de vermişti ama sorun olmamıştı.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam hiç yedek almadım nasılsa silinmez diye. Şuan silinmeden nasıl halledilirim ya da geri dönebilirim 11'e?

Yüklerken sonunda cache hatası veriyor. 11'i yüklerken de vermişti ama sorun olmamıştı.
Romu Dalvik ve cache wipe yapıp tekrar romu kurmayı deneyin.

Verileriniz silinmeden sürüm düşüremezsiniz :(

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
Romu Dalvik ve cache wipe yapıp tekrar romu kurmayı deneyin.

Verileriniz silinmeden sürüm düşüremezsiniz :(

En az 3 kez wipe-advanced wipe-Dalvik/Art cache ve cache işaretli olarak flashladım reboot demeden geri gelip romu yükledim. Yanlış yaptığım bir şey mi var? Verilerimin silinmesini istemiyorum :(

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
En az 3 kez wipe-advanced wipe-Dalvik/Art cache ve cache işaretli olarak flashladım reboot demeden geri gelip romu yükledim. Yanlış yaptığım bir şey mi var? Verilerimin silinmesini istemiyorum :(
Hocam bir de wipesiz deneyin aslında çözümü format data yapmanız onda da verileriniz silinecektir.
Cihazınız ney hocam sizin ?

Üst Alt