MIUI 12 Masik X 16.1 [MIUI 12] Rom İndirme Bağlantıları

MuratGuc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi9
Konular
2
Hocam bu romu yükledim. Gayet akıcı. Ve şimdiye kadar herhangi bir bug a rastlamadım. Güncelleme gelirse ota yolu ile yükleniyor mu? Yoksa twrp üzerinden mi yapmak gerekiyor

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Hocam bu romu yükledim. Gayet akıcı. Ve şimdiye kadar herhangi bir bug a rastlamadım. Güncelleme gelirse ota yolu ile yükleniyor mu? Yoksa twrp üzerinden mi yapmak gerekiyor
Twrp.

Ersinasil

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 9t
Konular
19
Aosp tabanlı rom a geçtim rahatladım. Her hafta ayrı bir güncelleme. Her hafta başka hatalar. Telefonu kullanamıyorum resmen. Bunu tüm miui tabanlı beta romlar için söylüyorum. Bir yıl boyunca kobaylik yapıyoruz. Tam stabil oldu derken hop yeni Bi miui sürümü geliyor. Gerçekten sıktı bu durum. Sonra daha dağılmadan, yeni sürüm haberi veriliyor. Tavsiyem aosp tabanlı rom. Telefon akyor resmen. Üstüne bir de kişiselleştirme zenginliği eklenince tadından yenmiyor.

Yigido2564

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
13
Aosp tabanlı rom a geçtim rahatladım. Her hafta ayrı bir güncelleme. Her hafta başka hatalar. Telefonu kullanamıyorum resmen. Bunu tüm miui tabanlı beta romlar için söylüyorum. Bir yıl boyunca kobaylik yapıyoruz. Tam stabil oldu derken hop yeni Bi miui sürümü geliyor. Gerçekten sıktı bu durum. Sonra daha dağılmadan, yeni sürüm haberi veriliyor. Tavsiyem aosp tabanlı rom. Telefon akyor resmen. Üstüne bir de kişiselleştirme zenginliği eklenince tadından yenmiyor.
Hangi aosp romu kullanıyorsunuz hocam

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Bu yüzden 4,5 aydır Masik X kullanıyorum

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
Yüz tanıma çalışmıyor. Siz de problem yaşıyor musunuz? Bölge değiştirme yerini de bulamadım.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Yüz tanıma çalışmıyor. Siz de problem yaşıyor musunuz? Bölge değiştirme yerini de bulamadım.

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kilit ekr. kal tikini kapatın
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
boşta ram miktarı ka sizde? normalde 2,5-3 arası bolta kalırdı. şu an 1,5 gb arası boş var. hızda vb şeylerde sorun yok ama merak ettşm neden düştü diye. sd maid ile arka planı kontrol ettim herzamanki programlar açıkçası.

bob_marley_232

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
8

AOSP deki parmak izi problemi çözüldüğünde bende kalıcı olarak kullanmaya başlayacağım.
Hatta Miui romların yarısı kadar stable çalışşa yeter parmak izi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

boşta ram miktarı ka sizde? normalde 2,5-3 arası bolta kalırdı. şu an 1,5 gb arası boş var. hızda vb şeylerde sorun yok ama merak ettşm neden düştü diye. sd maid ile arka planı kontrol ettim herzamanki programlar açıkçası.

Boşta ram miktarının düşük olması telefonunuz için kötü birşey değildir.
Yazılım rami akılcı şekilde kullanıp sizin tüm ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra boşta kalan ram israf anlamına gelir.

Yani ram e takılmayın.

Üst Alt