Mod [Magisk] Hi-Fi Audio ™

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Evet global rom kullanıyorum ve bu kez yeniden twrp yükledim ama bu seferde twrp ekranından başka bi şekilde çıkamıyorum. Yani reboot dan sistem desemde twrp geliyo power off desemde twrp geliyo?

Globalde magisk olmayınca twrp siliniyor. Tekrar kurduğunuz twrp önceki kullandığınızla aynı mı ?

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Evet tek tuş twrp den aynısını kurdum

O halde kurduğunuz rom kurulmamış haliye halen cihazda mı? cihazdaysa format data ve hiç bir wipe işlemi yapmadan direkt twrp den dirty flash yapmayı deneyin. Kurulum tamamlanınca, reboot etmeden magisk i de flashlayın. sonrasında reboot ekranı çıktığında, soldaki butondaki dalvik-cache işleminide yapıp reboot edin.

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
O halde kurduğunuz rom kurulmamış haliye halen cihazda mı? cihazdaysa format data ve hiç bir wipe işlemi yapmadan direkt twrp den dirty flash yapmayı deneyin. Kurulum tamamlanınca, reboot etmeden magisk i de flashlayın. sonrasında reboot ekranı çıktığında, soldaki butondaki dalvik-cache işleminide yapıp reboot edin.
Hocam dün cihaz twrp kuracam diye yanlış twrp kurdum diye dosyaları eksik bi romla yani yine güncel global 11.0.6 global romla kurdum ama ne ses vardı cihazda nede wifi çalışıyordu ama telefon kullanılıyodu bende ayarladan sistem güncellemesinden tekrar en güncel yazılımı indirip kurdum bu sefer düzeldi ve yeniden twrp yükledim sorunsuz açılmıştı. Bu kez dediğiniz gibi magiskten magiski kaldırdım. Sonra yeniden başlattım ardından magisk apk olarak kalmış onu silip yeniden telefonu twrp ye almak istedim alamadım yani gelmedi twrp silinmiş bende yine dün yaptığım gibi tek tuş twrp yükleme aracıyla yeniden twrp indirip kurdum ama bu kezde twrp ekranından ileri gidemiyorum. Ne reboot tan sistem desem oluyor nede power off desem oluyor yine twrp geliyor

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam dün cihaz twrp kuracam diye yanlış twrp kurdum diye dosyaları eksik bi romla yani yine güncel global 11.0.6 global romla kurdum ama ne ses vardı cihazda nede wifi çalışıyordu ama telefon kullanılıyodu bende ayarladan sistem güncellemesinden tekrar en güncel yazılımı indirip kurdum bu sefer düzeldi ve yeniden twrp yükledim sorunsuz açılmıştı. Bu kez dediğiniz gibi magiskten magiski kaldırdım. Sonra yeniden başlattım ardından magisk apk olarak kalmış onu silip yeniden telefonu twrp ye almak istedim alamadım yani gelmedi twrp silinmiş bende yine dün yaptığım gibi tek tuş twrp yükleme aracıyla yeniden twrp indirip kurdum ama bu kezde twrp ekranından ileri gidemiyorum.
Twrp ekranı derken, twrp ye girebiliyor musunuz, yoksa fastboot ekranında mı kalıyorsunuz?

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Twrp yükledim dedimya sorunsuz yeniden twrp var ama telefonu yeniden normal olarak açamıyorum
O zaman önceki mesayımda dediğim gibi çalışan romu tekrar twrpden kurun.
format data ve hiç bir wipe işlemi yapmadan direkt twrp den dirty flash yapmayı deneyin. Kurulum tamamlanınca, reboot etmeden magisk i de flashlayın. sonrasında reboot ekranı çıktığında, soldaki butondaki dalvik-cache işleminide yapıp reboot edin.

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Format data yaptım napiyim bilemedim.
Format data yı içindekiler silinmesin diye yaptırmak istememiştim. Artık normal kurulumu yapabilirsiniz o halde. Kurulumdan çıkmadan magisk.zip olanı da kurarsanız twrp silinmeden magiskte kurulmuş olur.

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Şuan yeniden açılıyor telefon bakalım ne olacak sıfırlandı sanırım cihaz
Format data yı içindekiler silinmesin diye yaptırmak istememiştim. Artık normal kurulumu yapabilirsiniz o halde. Kurulumdan çıkmadan magisk.zip olanı da kurarsanız twrp silinmeden magiskte kurulmuş olur.
Artık çok geç herşey sıfırdan kuruldu :( Yeniden magisk kuracam telefona twrp yle napalım

Üst Alt