Mod [Magisk] Hi-Fi Audio ™

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Benim kullandığım sürümler. Magisk sürümünü güncellemeyin, diğer modüllerde de sorunsuz çalışıyor. Tekrar hatırlatayım kurulu olan üst versiyonun kaldırmadan üzerine bu eski versiyonu kurarsanız cihaz logo ekranında kalır.

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Benim kullandığım sürümler. Magisk sürümünü güncellemeyin, diğer modüllerde de sorunsuz çalışıyor. Tekrar hatırlatayım kurulu olan üst versiyonun kaldırmadan üzerine bu eski versiyonu kurarsanız cihaz logo ekranında kalır.

Onu anladımda magiski kaldırmak için magisk managerin en altında kaldir yaziyor ordanmi kaldıracam ve 2 versiyon var burda ikisinide ayri ayrimi flashlayacam?

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Onu anladımda magiski kaldırmak için magisk managerin en altında kaldir yaziyor ordanmi kaldıracam ve 2 versiyon var burda ikisinide ayri ayrimi flashlayacam?
Magisk manager yazan apk dosyasıdır normal uygulama kurulumu yapacaksınız. 2 linkteki magisk 20.1.zip yazan magisk dosyasıdır. twrpden flashlayacaksınız.
Hocam, bence siz magisk sürümünü düşürme işini tekrar düşünün.

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Magisk manager yazan apk dosyasıdır normal uygulama kurulumu yapacaksınız. 2 linkteki magisk 20.1.zip yazan magisk dosyasıdır. twrpden flashlayacaksınız.
Hocam, bence siz magisk sürümünü düşürme işini tekrar düşünün.
Hocam teşekkür ediyorum düşündügünüz için ama öğrenmem gerek bilmediğim noktada bilgili kişiden yardım almak ve yardımcı olmanız beni mutlu eder. Ben kendim fasboot ekranindan telefonu yeniden kurtardim dün yani bildiginiz telefon gitmişti yanliş twrp yüklemişim. Ama sorunu cözdüm dün twrp de magiskte flashladim sorunsuz. Siz şimdi bana söyleyin 1. Magisk managera girip altta kaldir butonundan kaldiriyorum. Ardından telefonu yeniden başlatıyorum. 2. Vermiş oldugunuz magisk apk yi normal olarak kuruyorum. 3 sonra telefonu twrp modda acip zip olani flashliyorum dogrumu anladım!

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam elimden gelen yardımı yapmak beni de mutlu eder. Ancak Sizin deneyimlerinizi bilmediğimden sizin sorun yaşamanızı istemem.
1. Magisk managera girip altta kaldir butonundan kaldiriyorum. Ardından telefonu yeniden başlatıyorum. 2. Vermiş oldugunuz magisk apk yi normal olarak kuruyorum. 3 sonra telefonu twrp modda acip zip olani flashliyorum dogrumu anladım!
evet doğru anlamışsınız. Yes~~

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Hocam elimden gelen yardımı yapmak beni de mutlu eder. Ancak Sizin deneyimlerinizi bilmediğimden sizin sorun yaşamanızı istemem.
1. Magisk managera girip altta kaldir butonundan kaldiriyorum. Ardından telefonu yeniden başlatıyorum. 2. Vermiş oldugunuz magisk apk yi normal olarak kuruyorum. 3 sonra telefonu twrp modda acip zip olani flashliyorum dogrumu anladım!
evet doğru anlamışsınız. Yes~~
Çok teşekkür ederim yapıyorum sorumluluk bana ait oldugu zaman yaziyi editlerim :)

MarcoPasha

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20

Zoraki33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Xiaomi Mi9T Pro
Meslek
Boş
Konular
20
Global rom mu kullanıyordunuz?
Evet global rom kullanıyorum ve bu kez yeniden twrp yükledim ama bu seferde twrp ekranından başka bi şekilde çıkamıyorum. Yani reboot dan sistem desemde twrp geliyo power off desemde twrp geliyo?

Üst Alt