Yardım Macrodroid ile engelleri kaldırmak!

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Ekran kilitliyken müzik değiştirebileceğim bir makro var mı? Bulduklarım işe yaramadı

mylove

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Kulaklık bende olmadığı için yeni makro oluşturup Tetiklemeye Bağlantı-Bluetooh Durumu-Cihaz Bağlandığında seçeneğinden kulaklığı seçin sonra Eylemler kısmından Ses-Ses Hacmini Değiştir-Bildirim olanı 100 yaparsanız cihaz her bağlandığında Mesaj okuma sesleri 100 olacaktır.

Bende okuma kısmında bir problem yok bazen romdan roma bile fark ediyor çalışması. İzinlerin verildiğinden emin olun. Mesajlar üst üste geliyorsa o da problem yaratıyor olabilir.

Sevgili kardeşim, bugün de kulaklığı seçip bağlantı yaptım ama maalesef arama bilgisi gelmiyor! Acaba yanlış bir şey mi var? Sadece Sms ile WhatsApp mesajlarını okuyor.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Sevgili kardeşim, bugün de kulaklığı seçip bağlantı yaptım ama maalesef arama bilgisi gelmiyor! Acaba yanlış bir şey mi var? Sadece Sms ile WhatsApp mesajlarını okuyor.
Tetikleme kısmını düzenlemeyi deneyin. Bu makro bende 1 yılı aşkın yada 1 yıla yakın süredir sorunsuz çalışmakta.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Hocam dün forum bakımda iken sıkıntıdan programla uğraştım biraz. Gerçekten her şey düşünülmüş. İsterseniz her şeyi yapabiliyorsunuz. Konu için teşekkürler

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63

zekiduren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Zeki Düren
Cihazım
8
Konular
0
Tetikleme kısmını düzenlemeyi deneyin. Bu makro bende 1 yılı aşkın yada 1 yıla yakın süredir sorunsuz çalışmakta.

bu makroyu bende deniyorum. kulaklık bağlı değilken arayanı söylüyor. ama kulaklığa sesi vermiyor. medya seslerini aktarma vs. etkin ama yapamadım. sms okuyan makro sorunsuz okuyor ama arayanın ismini söyleyen makroda küçük bir ayar gerek ama çözemedim.

mehmet.akif

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Akif
Cihazım
Mi-10 256/8 Gb
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
19
Hocam MacroDroid paylaşılan macrolar özelliği olan bir uygulama. Paylaşılan macrolar içinde sizin işinize yarayan macrolar vardır. Dİlerseniz detaylıca bakın. Çok güzel işler çıkartmışlar.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Merhaba arkadaşlar, kısa geçmeye çalışacağım. Geçirdiğim bir kaza sonucu ağır engelli olarak, sadece bir elimin %15 ini kullanabiliyorum. Bu nedenle ellerimi kullanamadığım için Akülü sandalyem ile dışarı çıktığım zaman telefon çaldığında, kulaklığa kimin aradığının bilgisi gelmesi aşağıda yazdığım ekstra özellikler benim için çok önemli.

Yaklaşık 3 yıl Plantronic voyager legend kulaklık kullandım, bu kulaklıkta gelen aramayı ses kontrolü ile cevaplama, istemediğin çağrıyı ses komutu ile reddetme ve arayan kişinin adını söylemesi gibi önemli özellikleri vardı lakin artık kulaklığım bozulduğu için ve bu kulaklık 530 TL gibi yüksek bir fiyatlı kulaklık olduğu için tekrar satın alma şansım olmadı!

Şimdi Basit bir Bluetooth kulaklık aldım, ama maalesef bu özellikleri arıyorum! Macrodroid isimli bir program ile en azından kulaklığa kimin aradığının bilgisi gelmesi mümkün olduğunu duydum. Hatta hazır şablon ile gelen SMS i kulaklıktan duyabiliyorum ama maalesef kimin aradığı bilgisinin gelmesi ayarını yapamadım!

Sevgili arkadaşlar, mümkünse bu konu hakkında yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim..
Hocam rabbim yardımcınız olsun inşallah derdi veren Allah'tır dermanıda verir forum tarafından tarafımca en kötü günümüzde yanınızda olmaktan gurur duyarım bir isteğiniz olursa buradayım ❤️

Üst Alt