Yardım Lütfen Yardım Edin Mi 6

nasitman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naşit
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Mi 6 kulaklığım var normal şarj aletini takınca oluyor ama kulaklığı takınca azıcık sağa kaydımı kulaklık kulaklığı tanımıyor type c girişli ne takarsam takayım böyle birazcık sağa kaysa giriş yerinde algılamıyor

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
benim şarjda problem yok ama kulakılığı takıyorum birazcık sağa kaysa kablo ileti almıyor
Pc aktarımı ve şarjda sıkıntı yok ise iki ihtimal var hocam, ya kullandığınız dönüştürücü ya da telefonun girişi sıkıntılı.

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Eğer orijinal dönüştürücüsünü kullanıyorsan bende de aynı problem vardı hemen çıkıyordu dönüştürücü oturmuyor du çok daha kaliteli dönüştürücüler var onları kullanmanı tavsiye ederim.

Oyla:

nasitman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naşit
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Eğer orijinal dönüştürücüsünü kullanıyorsan bende de aynı problem vardı hemen çıkıyordu dönüştürücü oturmuyor du çok daha kaliteli dönüştürücüler var onları kullanmanı tavsiye ederim.
benim aldığım xiaomi nin type - c girişli kulaklığı direk kulaklık kendisi type c girşli zaten daha iyisi varsa hangisi olduğunu söylersen sevinirim

Oyla:

Şahin_3261

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TUNA
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Ben kulaklığımı 3.5 mm jak girişli kullanıyorum çeviriciden bahsediyorum sana eğer böyle bir düşüncen varsa kendimin de kullandığı çeviriciler var görünüşleri böyle deneyebilirsin AliExpress den aldım ikisinide

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Ca0sos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Bendede oynama vardı şarzı taktığımda. Type c girişini bir iğneyle temizledim.İçerdeki plastik contanın bir kısmı kopmuştu.Diğer parçayı da ben söktüm.Tam oturmaya başladı.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

dogduserdar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serdar
Cihazım
Xiomi mi6
Konular
4
Aynı sorun bende de var. Sıkıntı type-c kablodan kaynaklı yeni dönüştürücü almak lazım. Öneri verirseniz güzel olur...

Oyla:
Üst Alt