Yardım Lütfen Yardım Edin Mi 6

nasitman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naşit
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Mi 6 kulaklığım var normal şarj aletini takınca oluyor ama kulaklığı takınca azıcık sağa kaydımı kulaklık kulaklığı tanımıyor type c girişli ne takarsam takayım böyle birazcık sağa kaysa giriş yerinde algılamıyor

bahtiyar28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahtiyar H
Cihazım
İphone 7 plus
Konular
5
Şarj aleti tam oturuyorsa kulaklıklarda sıkıntı vardır başka cihazlarda deneyin kulaklıkları veya orjinal kulaklık alın

Oyla:

nasitman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naşit
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Şarj aleti tam oturuyorsa kulaklıklarda sıkıntı vardır başka cihazlarda deneyin kulaklıkları veya orjinal kulaklık alın
zaten orjinal kulaklık aldığım diğer telefonlarda da tam oturuyor gevşemiş filan olabilir mi soket giriş yeri

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
zaten orjinal kulaklık aldığım diğer telefonlarda da tam oturuyor gevşemiş filan olabilir mi soket giriş yeri
Farklı bir dönüştürücü ile denemeniz mümkün mü hocam? Birde toz vesaire var mı kontrol ettiniz mi?

Oyla:

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Şarj temas yerleri ile veri iletim yeri yanlış hatırlamıyorsam ayrıydı. Farklı bir dönüştürücü ile denemekte fayda var.

Pc den dosya aktarırken sıkıntı oluyor mu usb kablosuyla?

Oyla:

nasitman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naşit
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Farklı bir dönüştürücü ile denemeniz mümkün mü hocam? Birde toz vesaire var mı kontrol ettiniz mi?
toz filan yok kontrol ettim ama elimde şuan başka bir dönüştürücü malesef yok zaten orjinal mi kulaklığı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şarj temas yerleri ile veri iletim yeri yanlış hatırlamıyorsam ayrıydı. Farklı bir dönüştürücü ile denemekte fayda var.

Pc den dosya aktarırken sıkıntı oluyor mu usb kablosuyla?
pc den bir şeyler aktarırken sıkıntı yok da iletimi yapıyor bir azcık sağa kaysa kablo iletişim kesiyor kulaklıkta şarj aletinde de hareket ettirdim kabloyu onda bir sorun olmadı

Oyla:

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Aynısını g4 te 2 kez yaşadım. Çözüm telefonun girişi değil uçta. Kabloyu her değiştirişimde düzeldi.

Oyla:

byjamels

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Onu bilemem hocam sorun type c girişinde benim deneyimlediğim kadarıyla. Ben de teli sarj edemezdim sağa sola kaydıra kaydıra zorla ederdim.

Oyla:

nasitman

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naşit
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
1
Onu bilemem hocam sorun type c girişinde benim deneyimlediğim kadarıyla. Ben de teli sarj edemezdim sağa sola kaydıra kaydıra zorla ederdim.
benim şarjda problem yok ama kulakılığı takıyorum birazcık sağa kaysa kablo ileti almıyor

Oyla:
Üst Alt