Yardım Lg panelli mi5 hakkında

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
1 hafta önce cepporttan mi5 prime aldım fakat aldıktan sonra bilgim oldu bana sorunlu olan panelden gelmiş şansıma.şu an bir sorun yok ama bir kaç kişiye sorduğumda kesin "ghost screen" yaşarsın dediler ben de telefondan soğudum şu an satmayı düşünüyorum sizce kullanmaya devam etmeli miyim?

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Ben çok yüksek sıcağa çok az çıkardım, parlaklık da çoğunlukla kısıktı fakat bende de oluştu Conconist50 'nin dediği uygulamayı kullanıyorum şu an.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Anladım teşekkürler.Peki şu an memnun musunuz uygulama sorunu yeterince örtüyor mu?

Oyla:

Cheops

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
AYDIN ATMACA
Cihazım
YOK
Konular
7
Pardon cihazda bir sorun mu var da tamir olacak diyecekler ve tamiri kabul etmeyecek arkadaş? Ortada bir sorun yokken tüketici hakem heyetine ne için başvuracak? Bana lg panel göndermişler mi diyecek? Adamlar sorun ne dicek sorun yok. Kusura bakmayın ama ortalığı karıştırmaktan başka birşey yapmıyorsunuz. Sorun yokken iadeye tüketici hakem heyetine götürdünüz işi. Her cihazda olacak diye birşey yok. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın. İlk bir sorun olsun sonra dedikleriniz geçerli olur, şuan yaptığınız sadece ortalığı karıştırmak.
Neden ortalığı karıştırdığımı düşündünüz ki ? Sonuçta satış sitelerinde LG panel denilince 2. el telefonlar bile satın alınmıyor kusurlu bir ürün olarak görülüyor... Satın alırken bu durum bilinse sizce satın alır mı müşteri? Kimse kusura bakmasın asgari ücretin üstünde rakamlar veriliyor firmaların bu konuda daha dikkatli olması gerek, bunu yapan şahıs değil firma... Bence bu durum tüketiciyi yeterince bilgilendirmemek, iyi niyette yok bu durumda...

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Neden ortalığı karıştırdığımı düşündünüz ki ? Sonuçta satış sitelerinde LG panel denilince 2. el telefonlar bile satın alınmıyor kusurlu bir ürün olarak görülüyor... Satın alırken bu durum bilinse sizce satın alır mı müşteri? Kimse kusura bakmasın asgari ücretin üstünde rakamlar veriliyor firmaların bu konuda daha dikkatli olması gerek, bunu yapan şahıs değil firma... Bence bu durum tüketiciyi yeterince bilgilendirmemek, iyi niyette yok bu durumda...
Sorun yokken ortalığı tht ye aşvur iade et ara tamir kabul etme demeniz ortalığı karıştırmaktır.

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
hocam kesin olur mu bu sorun peki ? telefonu cayır cayır yakana kadar kullanan birisi değilim mi4 cihazımda hiç bir sıkıntı olmamıştı.

Isınma ya bağlı zaten bu tür problemler ileride olur hemen olmaz zaten

Oyla:

Cheops

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
AYDIN ATMACA
Cihazım
YOK
Konular
7
Sorun yokken ortalığı tht ye aşvur iade et ara tamir kabul etme demeniz ortalığı karıştırmaktır.
Bence değil, ayıplı mal sonuçta.. Adam satarken bile sorun yaşayacak... 1 haftalık ürünü iade etmeli bence... Sorun çıkma olasılığı yüksek.. Sizin sanırım bu firma ile bir bağınız var o nedenle rahatsız oldunuz durumdan...

Oyla:

Asaf04

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Bence değil, ayıplı mal sonuçta.. Adam satarken bile sorun yaşayacak... 1 haftalık ürünü iade etmeli bence... Sorun çıkma olasılığı yüksek.. Sizin sanırım bu firma ile bir bağınız var o nedenle rahatsız oldunuz durumdan...

Hocam biz şundan dolayı diyoruz 14 günlük bir sorun olursa iade olur ve bu süre içinde verirsek servis raporuna göre hakkımız var daha sorun oluşmadığı için ...

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Benim herhangi bir firma ile bağım yok. Ayıbı ne cihazın? Bana bunu açıklayın. Lg panel kullanması demeyin güler geçerim. Ayıplı mal olması için bir sorunu olması gereklidir. Bu şekilde sadece lg panel kullanıldı diye cihaz ayıplı sayılmaz sayılamaz. Ne zaman ki ghost screen oluşur o zaman ayıplıdır.

Oyla:

xtrem06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi9 lite
Konular
2
Telefon et bi görüş... Tamiri kabul etme... Sonuç alamazsan Tüketici heyetine başvur bulunduğun yerde ki.. Az para değil sonuçta 1500 tl yakın bir para...
merakımdan soruyorum kusura bakmayın. neye göre iade talep edecek. benim ekranım lg gelmiş deyince iade olabiliyor mu ?

MI5 Tapatalk..

Oyla:

Asaf04

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
merakımdan soruyorum kusura bakmayın. neye göre iade talep edecek. benim ekranım lg gelmiş deyince iade olabiliyor mu ?

MI5 Tapatalk..

Hayır gözle görülür bir sorun olması lazım

Oyla:
Üst Alt