Yardım Lg panelli mi5 hakkında

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
1 hafta önce cepporttan mi5 prime aldım fakat aldıktan sonra bilgim oldu bana sorunlu olan panelden gelmiş şansıma.şu an bir sorun yok ama bir kaç kişiye sorduğumda kesin "ghost screen" yaşarsın dediler ben de telefondan soğudum şu an satmayı düşünüyorum sizce kullanmaya devam etmeli miyim?

Cheops

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
AYDIN ATMACA
Cihazım
YOK
Konular
7
İade et bence... Sonuçta hatalı ürün... Kabul etmeleri gerekir.. Ya da farklı ekranlı model ile değiştirsinler... Kime ne tuttururlarsa devil~~:@:@:@

Oyla:

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
İade et bence... Sonuçta hatalı ürün... Kabul etmeleri gerekir.. Ya da farklı ekranlı model ile değiştirsinler... Kime ne tuttururlarsa devil~~:@:@:@
iade alacaklarını sanmıyorum hocam servise gönderelim diyecekler servis daha beter ediyor telefonları

Oyla:

Cheops

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
AYDIN ATMACA
Cihazım
YOK
Konular
7
iade alacaklarını sanmıyorum hocam servise gönderelim diyecekler servis daha beter ediyor telefonları
Telefon et bi görüş... Tamiri kabul etme... Sonuç alamazsan Tüketici heyetine başvur bulunduğun yerde ki.. Az para değil sonuçta 1500 tl yakın bir para...

Oyla:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Yüzde yüz ghost screen çıkacak diye birşey yok. Bende 6. Ayda çıktı ve siyah tema kullanırken belli olmuyordu. Zaten şuan ghost sceeen olmadığı için iade almazlar. Eğer ghost screen olursa linkteki uygulama geçiriyor sorunu

Oyla:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Telefon et bi görüş... Tamiri kabul etme... Sonuç alamazsan Tüketici heyetine başvur bulunduğun yerde ki.. Az para değil sonuçta 1500 tl yakın bir para...
Şuanda ghost screen sorunu yok ne tamiri? Ve iade de almazlar. Ghost screen olma ihtimali var diye

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Eğer ortaya çıkarsa ara servisi şimdi ararsan sen hatalı durumda olursun ki tüketici mahkemesi de iade vermez Boşuna 4 ay telefonsuz kalırsın bu sebeple çünkü daha arıza oluşmamış

Oyla:

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Eğer ortaya çıkarsa ara servisi şimdi ararsan sen hatalı durumda olursun ki tüketici mahkemesi de iade vermez Boşuna 4 ay telefonsuz kalırsın bu sebeple çünkü daha arıza oluşmamış
hocam kesin olur mu bu sorun peki ? telefonu cayır cayır yakana kadar kullanan birisi değilim mi4 cihazımda hiç bir sıkıntı olmamıştı.

Oyla:

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Ben çok yüksek sıcağa çok az çıkardım, parlaklık da çoğunlukla kısıktı fakat bende de oluştu Conconist50 'nin dediği uygulamayı kullanıyorum şu an.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Pardon cihazda bir sorun mu var da tamir olacak diyecekler ve tamiri kabul etmeyecek arkadaş? Ortada bir sorun yokken tüketici hakem heyetine ne için başvuracak? Bana lg panel göndermişler mi diyecek? Adamlar sorun ne dicek sorun yok. Kusura bakmayın ama ortalığı karıştırmaktan başka birşey yapmıyorsunuz. Sorun yokken iadeye tüketici hakem heyetine götürdünüz işi. Her cihazda olacak diye birşey yok. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın. İlk bir sorun olsun sonra dedikleriniz geçerli olur, şuan yaptığınız sadece ortalığı karıştırmak.

Oyla:
Üst Alt