Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
o garanti firmalarına verdiğiniz parayı ürün bedelinden düşün fiyat düşecekse. ben garantisiz telefon istiyorum.

Biscuit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
İç İletişim Uzmanı
Konular
14
KVK tabiki hocam. Arada az bir fiyat oynasa da daha fazla şubeye ve piyasa güvenilirliğine sahip

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Arkadaşlar benim cihazım samsung A310. Telefon iki kere dondu kaldı. Samsung'un kendi servisine gönderdim. İlkinde birşeyi yok dediler, ikincisinde güya yazılım atıp gönderdiler. Fakat sorun aynen devam ediyor. Anlayacağınız Türkiye garantili olması da bir mana ifade etmiyor.

isotas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ismail
Cihazım
Samsung j5
Konular
1
hayatımda hiç garantiyle işim olmadı samsung kullandığım için fakat xiamio alıcam korkuyorum sıkıntı çıkarcak diye herkes farklı bi garanti diyor arasında kaldım :/

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
hayatımda hiç garantiyle işim olmadı samsung kullandığım için fakat xiamio alıcam korkuyorum sıkıntı çıkarcak diye herkes farklı bi garanti diyor arasında kaldım :/
Xiaomi. Teknosadan almayin disarida satilandan 300 lira pahalidir.

isotas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ismail
Cihazım
Samsung j5
Konular
1
evet hocam biliyorum fakat örnek vereyim ben direk satıcıdan alıp cihazda bir sıkıntı çıktığında delta veya kvkya yoladım cihaz çizik vuruk ezik kullanıcı hatası gibi şeylerden gelirse teknosa ve vatangibi yerlerde kargo takipcileri olduğu için hertürlü şikayet edebilirim fakat kendi elimle kvkye felan verirsem ne kadar şikayet etsemde işe yaramıyor acaip ortada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
evet hocam biliyorum fakat örnek vereyim ben direk satıcıdan alıp cihazda bir sıkıntı çıktığında delta veya kvkya yoladım cihaz çizik vuruk ezik kullanıcı hatası gibi şeylerden gelirse teknosa ve vatangibi yerlerde kargo takipcileri olduğu için hertürlü şikayet edebilirim fakat kendi elimle kvkye felan verirsem ne kadar şikayet etsemde işe yaramıyor acaip ortada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum
Xiaominin fiyatlari kelepir. Hele hele alt modelleri baya baya ucuz. Artik o fiyatlara neredeyse telefon kalmadi. Bazi seyleri mecburen goze alacaksiniz. Ayrica nereden alirsaniz alin kvk harici garantisi olursa sayet garantisiz sayabilirsiniz telefonu.
Teknosa vatan gibi yerlerde garanti firmasina yolluyor istediginiz kadar sikayet edin dava acin degisen birsey olmayacaktir. Yerinizde olsam eger ucuz modellerine bakiyorsam teknosa vs ugrasmam ithalat garantili alirdim bozulmasini goze alacaksiniz artik.

isotas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ismail
Cihazım
Samsung j5
Konular
1
Xiaominin fiyatlari kelepir. Hele hele alt modelleri baya baya ucuz. Artik o fiyatlara neredeyse telefon kalmadi. Bazi seyleri mecburen goze alacaksiniz. Ayrica nereden alirsaniz alin kvk harici garantisi olursa sayet garantisiz sayabilirsiniz telefonu.
Teknosa vatan gibi yerlerde garanti firmasina yolluyor istediginiz kadar sikayet edin dava acin degisen birsey olmayacaktir. Yerinizde olsam eger ucuz modellerine bakiyorsam teknosa vs ugrasmam ithalat garantili alirdim bozulmasini goze alacaksiniz artik.
ee hocam işte bizde havadan kazanmadığımız için düşünüyoruz

isotas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ismail
Cihazım
Samsung j5
Konular
1
o zaman bıraz daha bırıktırın hocam sorununuz cozulsun alırsınız mıs gıbı teknosadan olur bıter :)
haklısın öyle yapıcam galiba :/
[doublepost=1523718495,1523718323][/doublepost]
o zaman bıraz daha bırıktırın hocam sorununuz cozulsun alırsınız mıs gıbı teknosadan olur bıter :)
bişi daha sorucam hocam bu cepport satıcı cihaz elimize geldi diyelim sorunlu ezik büzük çıktı veya yazılım ile alaklı bir sorunu var diyelim değişim yapıyor mu veya iade alıyor mu bi bilgiliniz varmı

Üst Alt