Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
haklısın öyle yapıcam galiba :/
[doublepost=1523718495,1523718323][/doublepost]
bişi daha sorucam hocam bu cepport satıcı cihaz elimize geldi diyelim sorunlu ezik büzük çıktı veya yazılım ile alaklı bir sorunu var diyelim değişim yapıyor mu veya iade alıyor mu bi bilgiliniz varmı
degısım yapıldıgını duydum ıade alındıgınıda veya dırek garantısıne gonderın dedıklerınıde okudum. cepport bu forumda oldukca aktıf genelde bu forum uzerınden gerceklesen sorunlara vs cozum buluyorlar ama dısarıya cokta yardımcı olmadıklarını gordum kendı adıma

biggerdeniz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Kvk kesinlikle. Ne zaman işim düşse hep yardımcı oldular.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Uzun süredir araştırdım ve mi 6 almaya karar verdim. Hem de kvk garantili. Bunda bir sıkıntı yok.Benim öğrenmek istediğim cihazı gittigidiyor üzerinden görmeden mi almalıyım yoksa Sirkeci' deki cepport mağazasından görüp te mi almalıyım Internet üzerinden yapılan satışlarda cihazı 14 gün içinde iade hakkı var. Mağazadan yapılan satış sonrası böyle bir durum söz konusu mu? Zira telefonu aldıktan iki gün sonra en ufak bir sorunda direk servis ile muhatap olmaktansa değişim ve cayma hakkımı kullanmak daha mantıklı öyle değil mi? Çantada hocanın bu konuda fikirlerini öğrenmek isterim.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
hocam mix 2 ninde fiyatı düştü mix 2 yide degerlendir istersen ?

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bugün: 22:18
Şu an gönlümden geçen cihaz mi 6. İşlemcisi olsun çift arka kamera özelliği olsun benim gözümde mi mix 2 den daha önde.
[doublepost=1523739388,1523737785][/doublepost]
Bugün: 22:18

Şu an gönlümden geçen cihaz mi 6. İşlemcisi olsun çift arka kamera özelliği olsun benim gözümde mi mix 2 den daha önde.
Cantara hocam, Cep
Uzun süredir araştırdım ve mi 6 almaya karar verdim. Hem de kvk garantili. Bunda bir sıkıntı yok.Benim öğrenmek istediğim cihazı gittigidiyor üzerinden görmeden mi almalıyım yoksa Sirkeci' deki cepport mağazasından görüp te mi almalıyım Internet üzerinden yapılan satışlarda cihazı 14 gün içinde iade hakkı var. Mağazadan yapılan satış sonrası böyle bir durum söz konusu mu? Zira telefonu aldıktan iki gün sonra en ufak bir sorunda direk servis ile muhatap olmaktansa değişim ve cayma hakkımı kullanmak daha mantıklı öyle değil mi? Cantara hocamın yada bu konuyla alakalı bilgisi olan abilerimin fikirlerini öğrenmek isterim.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
valla bende heves var şeytan dürtüyor açıkcası bakalım bi teklif geldi mix 2alıcam mi6 üstüne az bi para verip artıalrını eksilrini detaylıca yazarım geldigi zaman çift kamera benim için önemli degil sonucta manzara resmi çekicem çektigim zaman orda güzel çeksin yeterli portrede arkayı bulanıklasırma işi bana göre degil :) ikinci kamerayı kapatıyorum hep :)

kartal60

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5
Konular
1
valla bende heves var şeytan dürtüyor açıkcası bakalım bi teklif geldi mix 2alıcam mi6 üstüne az bi para verip artıalrını eksilrini detaylıca yazarım geldigi zaman çift kamera benim için önemli degil sonucta manzara resmi çekicem çektigim zaman orda güzel çeksin yeterli portrede arkayı bulanıklasırma işi bana göre degil :) ikinci kamerayı kapatıyorum hep :)
Migrosta Mi6 64 GB 6gb Ram 1800 TL

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
dogrudur hocam ben 1790 a almistim 8 ocakda n11 den
suan mix 2 de ulen ucuz 2065 lira 100 lirada cip para veriyor gg uzerinden.

ikisi arasinda 265 lira fark var

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Cepport ile ilgili soruma bir cevap alamadım satın abilerim. Eğer bu konuda beni aydınlatacak bilgisi olan birileri varsa cihazı alma sürecim hızlanacak. Sıkıntım şu... Mı 6 almak istiyorum. 6gb ram 64 gb depolama. Tabii kvk garantili olanı. Cihazı gittigidiyor üzerinden almakla cepport mağazasından almak arasında bir fark var mı? Diyelim ki mağazadan aldım ve iki gün sonra arıza yaptı. Internet alışverişlerinde olduğu gibi 14 gün içinde ürün iade ve cayma hakkım var mı? Bu bilgiyi cepport mağaza çalışanlarına da sorabilirim ama dürüst bir cevap alabileceğimi sanmıyorum. Miui türkiye ailesine katıldım zira en doğru ve sağlıklı bilgileri burada bulunabileceğine inandım. Umarım düşüncelerimde yanılmıyorumdur.
[doublepost=1523815204,1523814841][/doublepost]
Migrosta Mi6 64 GB 6gb Ram 1800 TL

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de migrostan almayı düşünüyordum. Fakat kutunun üstünde ritzyservis garantili olduğunu görünce vazgeçtim. Kvk mı delta mı sorusuna cevap aranan Bu günlerde adı sanı duyulmamış ritzy ile muhatap olmak pek akıl karı olmasa gerek diye düşünüyorum.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bu forum oldugu sürece deltada korkma derim kvk nın forumda muhatabı varmı bilmiyorum ama illaki izliyorlardır özellikle bu konuyu ama deltanın en azından muhatabı mevcut

Üst Alt