Sohbet kvk mağdur ediyor

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Dün ses seda çıkmayınca tekrardan ben aradım cihazımı geri gönderin demiştim geçen hafta. Sözde KVK garantili cihazım hala mys denen bir tamircide duruyormuş. Madem yapmayacaklar neden 1 haftadır orada duruyor diye sorunca dalga geçer gibi süreç böyle diye cevap verdiler. Bundan sonra KVK nın önünden bile geçmem. KVK garantili diye alıyoruz cihazı başka tamirciye gönderiyorlar.
KVK garantili diye ekstra ödediğim parayı helal etmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

% 70 e kadar şarj olma olayını kasanın ucundaki milimetrik çatlağa bağlamışlar.
bu işte kvk kadar cepport da suçlu.
insanların aklıyla alay ediyorlar.

yukarda ki gönderimde uyarmıştım :)
thh ye gidin servis raporuyla şikayet edin.

aman hocam suçlu demeyin suçlu her zaman tüketicidir. :)

tmersin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Lg g3
Konular
7
Helal etmem ne şartlar altında para kazanıyoruz. Birde kargoyu alıcı ödemeli yollamışlar.
istek üzerine onarılmadan gönderilmiştir yazıyor.
p.tesi thh ye gidecem direk.
ücret iadesi isteyecem.
bu arada lg v30 plus sipariş verecem.
markaya ve kvk ya hiç güvenim kalmadı

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
hocam sorun markalık bir sorun değil. iphone almadıktan sonra geriye kalan bütün telefonların garantisi sıkıntılı bence. iphone da pahalı ama adamların servisi hakkında ben hiç kötü bişi duymadım. neyse hocam boşverin hayırlı olsun bu arada.

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
hocam sorun markalık bir sorun değil. iphone almadıktan sonra geriye kalan bütün telefonların garantisi sıkıntılı bence. iphone da pahalı ama adamların servisi hakkında ben hiç kötü bişi duymadım. neyse hocam boşverin hayırlı olsun bu arada.

Hocam bence iki kez düşünün derim. Sorun marka değil. Sorun klâsik şark kurnazlığı.

tmersin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Lg g3
Konular
7
Mar
Daha önce lg cihazım vardı anakart arızası yaptı direk değişim çıktı garantinin dolmasına 1 ay kala.
ondada çatlaklar vardı

Korelmis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Konular
19
Aslında şu olmalıydı, telefon alacağımız zaman garanti servisi ücretli bir tercih olmalı. Garantili isteyen ekstra ücret ödeyip telefon almalıydı ki, teknik servisler nasıl yola gelirlerdi.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Aslında şu olmalıydı, telefon alacağımız zaman garanti servisi ücretli bir tercih olmalı. Garantili isteyen ekstra ücret ödeyip telefon almalıydı ki, teknik servisler nasıl yola gelirlerdi.

xiaomi de bu gayri-resmi var zaten :)

9 SE için diyorum garantisiz 64 GB olanı 1700-1800 tl, Garantili olan 3000 bin bandında Yes~~

Korelmis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Oneplus 9 Pro
Konular
19
xiaomi de bu gayri-resmi var zaten :)

9 SE için diyorum garantisiz 64 GB olanı 1700-1800 tl, Garantili olan 3000 bin bandında Yes~~

IMEI repair Huawei'de de var, Samsung'da da var. Demek istediğim yasal yollarla kaydedilip satışının yapılması. Garanti servisi için ekstra ücret ödenecek.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
IMEI repair Huawei'de de var, Samsung'da da var. Demek istediğim yasal yollarla kaydedilip satışının yapılması. Garanti servisi için ekstra ücret ödenecek.

Ne fark eder hocam ? Memlekette yasayı, cezayı takan mı var ? Ben yaptım oldu anlayışı var.

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
.
Hocam bence iki kez düşünün derim. Sorun marka değil. Sorun klâsik şark kurnazlığı.

hocam ben yakın çevremdekilerden yola çıkarak dedim. bi arkadaşımın iphone5'in de ekranın sağ tarafında çıkan bir çizgi vardı, servise verdiler direk sıfır değişim yaptılar. bilemiyorum şansına mı öyle denk geldi.

Mar

Daha önce lg cihazım vardı anakart arızası yaptı direk değişim çıktı garantinin dolmasına 1 ay kala.
ondada çatlaklar vardı

hocam anakart arızalarında zaten direk anakart değişimi oluyor. siz yine şanslıymıssınız bizim arkadaşın lg g3'ü vardı, garanti biter bitmez anakartı yandı. telefonu da baya temiz kullanmıştı.

cihazı hangi servise vermiştiniz bu arada hocam merak ettim.

Üst Alt