Sohbet Kürkçü dükkanına...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Dün teknoloji mağazaya gittim Bütün telefonları deneme şansım oldu İphone samsung oppo vivo Nothingphone yani hepsini Ama Oneplus bir başkaymış onu anladım Yeni samsung eğilen bükülenlerin hepsinin ön kameraları leş gibi ekran kaliteside dandik tabi bunlar bana göre renkler ve zevkler tartışılmaz. Oppoyu bir elime aldım bu son çıkan reno 12 yi bayıldım birde op12 den biraz düşük model olmasına rağmen çok kaliteli kamerası vardı

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69
Dün teknoloji mağazaya gittim Bütün telefonları deneme şansım oldu İphone samsung oppo vivo Nothingphone yani hepsini Ama Oneplus bir başkaymış onu anladım Yeni samsung eğilen bükülenlerin hepsinin ön kameraları leş gibi ekran kaliteside dandik tabi bunlar bana göre renkler ve zevkler tartışılmaz. Oppoyu bir elime aldım bu son çıkan reno 12 yi bayıldım birde op12 den biraz düşük model olmasına rağmen çok kaliteli kamerası vardı
ben teknoloji mağzalarına gidersem redmi 12 görürsem almayın diye not yazcam sonra ekran görüntüsü alıp duvar kağıdı alcam

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
10
Ben oppodan geldim hocam :)
(Reno 5 lite ihtiyaçlara yetmemeye ve arayüzü çok basit gelmeye başlamıştı)

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
10
Redmi 12 ya pp'deki makine ya da m3
Senin göz ağrısı C65'i babama ve bir arkadaşıma aldım, eğer çok zorlanmazsa günlük kullanım ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. Parasına göre alınası bir makine bence, 8 gb. ram ile güzel işler çıkarıyor...

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69
Senin göz ağrısı C65'i babama ve bir arkadaşıma aldım, eğer çok zorlanmazsa günlük kullanım ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar. Parasına göre alınası bir makine bence, 8 gb. ram ile gözel işler çıkarıyor...
hyperOS 2.0 almıyacak diyorlar ama cihaz 2023 yılında çıktı ve A15 ve A16 alacak çünkü

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
10
hyperOS 2.0 almıyacak diyorlar ama cihaz 2023 yılında çıktı ve A15 ve A16 alacak çünkü
Güncelleme işini pek düşünme bence, çünki her güncelleme yeni bir sorun demek işletim sistemlerinde malesef...

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
148
Ben oppodan geldim hocam :)
(Reno 5 lite ihtiyaçlara yetmemeye ve arayüzü çok basit gelmeye başlamıştı)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hyper os arayüzü iyi ama baya ağır Cihazda 12 gb ram olmasına rağmen bana hafif bir arayüz lazım hocam

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular