Rom Kullandığım En İyi (Stock-Custom) Rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1K
  • Görüntüleme 40K

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Go plusta NFC çalışmadı. Boşa herşeyi harcadık bu rom uğruna :D hahaha ne şans hahahaha sinir yaptı:)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Zeli kernel önermiş bir arkadaş onu yükledim NFC hata veriyor şuan 5kya geçtim. . daha hafif. Valla midem bulandı desem yeridir 😀😀😀 dünkü olaydan sonraaaa
Kernel kaynaklı olabilir hocam. Kernel yüklemeden dene

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Go plusta NFC çalışmadı. Boşa herşeyi harcadık bu rom uğruna :D hahaha ne şans hahahaha sinir yaptı:)
Bende go plus taym nfc çalışıyor hocam. Kernel kaynaklı muhtemelen. Rom u tekrar flash yapın veri kaybı olmadan stock kernel e dönecektir. Hoş veri vs diyorum geçmiş olsun bu arada yedekleriniz gitmiş benimde başıma gelmişti kötü bir durum :)

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Bende go plus taym nfc çalışıyor hocam. Kernel kaynaklı muhtemelen. Rom u tekrar flash yapın veri kaybı olmadan stock kernel e dönecektir. Hoş veri vs diyorum geçmiş olsun bu arada yedekleriniz gitmiş benimde başıma gelmişti kötü bir durum :)
Onda veri filan kalmadı ki :D :D

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
forumda aosp/los tabanlı rom kullanan kimse yok heralde benden başka. :D herkes miui tabanlı romlara dağılmış... geçen go plus denedikten sonra los'a geçtim ama nedense evo x'ten sonra hantal geldi ya da fps drop çok yedirtiyor o sebeple sevemedim. yeniden evo kurayım diyorum ama geliştiricisi bağış delisi olduğundan güncellemeler 2-3 ayda anca geliyor. yine de o süre zarfında romda bir hantallaşma/kasma falan olmuyor. farklı aosp ya da los tabanlı kullanan birileri varsa önerilere açığım, boş vakit varken denemek istiyorum farklı romları...

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
forumda aosp/los tabanlı rom kullanan kimse yok heralde benden başka. :D herkes miui tabanlı romlara dağılmış... geçen go plus denedikten sonra los'a geçtim ama nedense evo x'ten sonra hantal geldi ya da fps drop çok yedirtiyor o sebeple sevemedim. yeniden evo kurayım diyorum ama geliştiricisi bağış delisi olduğundan güncellemeler 2-3 ayda anca geliyor. yine de o süre zarfında romda bir hantallaşma/kasma falan olmuyor. farklı aosp ya da los tabanlı kullanan birileri varsa önerilere açığım, boş vakit varken denemek istiyorum farklı romları...
AOSP tabanlı rom çok var hocam.
Project Everest, Matrixx, LMOdroid, Crdroid ve VoltageOS.
VoltageOS'un geliştiricisi Mrfox2003. Bu adam çok iyi işler yapıyor. Önce bunu dene bence.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
AOSP tabanlı rom çok var hocam.
Project Everest, Matrixx, LMOdroid, Crdroid ve VoltageOS.
VoltageOS'un geliştiricisi Mrfox2003. Bu adam çok iyi işler yapıyor. Önce bunu dene bence.
birçok rom denedim ama VoltageOS denememiştim hiç. telegram da sık sık görüyordum diye hatırlıyorum güncelleme bildirimlerini. bi bakacağım buna teşekkür ettim. :)

Üst Alt