Rom Kullandığım en iyi rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 735
  • Görüntüleme 25K

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Zeli kernel önermiş bir arkadaş onu yükledim NFC hata veriyor şuan 5kya geçtim. . daha hafif. Valla midem bulandı desem yeridir 😀😀😀 dünkü olaydan sonraaaa
Zelo da nfc çalışmıyor 😂😂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

forumda aosp/los tabanlı rom kullanan kimse yok heralde benden başka. :D herkes miui tabanlı romlara dağılmış... geçen go plus denedikten sonra los'a geçtim ama nedense evo x'ten sonra hantal geldi ya da fps drop çok yedirtiyor o sebeple sevemedim. yeniden evo kurayım diyorum ama geliştiricisi bağış delisi olduğundan güncellemeler 2-3 ayda anca geliyor. yine de o süre zarfında romda bir hantallaşma/kasma falan olmuyor. farklı aosp ya da los tabanlı kullanan birileri varsa önerilere açığım, boş vakit varken denemek istiyorum farklı romları...
Ben belki bir yıl sonra geçtim miui roma yoksa hep aosp takılıyordum.crdroid blaze evo matrix denedim superioros vardı bir ara iyiydi los u da hiç beğenmiyorum.

Zeli kernel önermiş bir arkadaş onu yükledim NFC hata veriyor şuan 5kya geçtim. . daha hafif. Valla midem bulandı desem yeridir 😀😀😀 dünkü olaydan sonraaaa
Su 5k neymiş atta bakayım

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
forumda aosp/los tabanlı rom kullanan kimse yok heralde benden başka. :D herkes miui tabanlı romlara dağılmış... geçen go plus denedikten sonra los'a geçtim ama nedense evo x'ten sonra hantal geldi ya da fps drop çok yedirtiyor o sebeple sevemedim. yeniden evo kurayım diyorum ama geliştiricisi bağış delisi olduğundan güncellemeler 2-3 ayda anca geliyor. yine de o süre zarfında romda bir hantallaşma/kasma falan olmuyor. farklı aosp ya da los tabanlı kullanan birileri varsa önerilere açığım, boş vakit varken denemek istiyorum farklı romları...
Voltage yeni sürümünü bende denemek istiyorum güzel rom dur. Benimde Türkçe takıntım var romda İngilizce ayarlar vs olunca geliyorlar bana:) Crdroid eski sürümleri gerçekten iyidi ama ne zaman denesem bir yerden patlıyor. İş teli olduğu için benim Outlook office vs miui ile daha uyumlu yoksa hayatta durmam direk AOSP e geçerim.

spawn34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2
Bende go plus taym nfc çalışıyor hocam. Kernel kaynaklı muhtemelen. Rom u tekrar flash yapın veri kaybı olmadan stock kernel e dönecektir. Hoş veri vs diyorum geçmiş olsun bu arada yedekleriniz gitmiş benimde başıma gelmişti kötü bir durum :)
Çok sağol hocam, APK indirdim sdcarti bicimlendireyim diye. Telefonumda bicimlendirmis:) sasirilacak durum vallahi

#MiuiAiter #AiterOS #ROM #Miui #Official #T #Sweet #Sweetin #ID

MIUI Aiter Os V3.1
Released: 08/08/'24
By: @Aiter_id
Device: Redmi Note 10 Pro and Redmi note 10 Pro Max

• Download
• Screenshot
• Donate

New CL
•Default Kernel Electro v5
•New About Phone
•Fix AOD
•Stok Theme Hyperos•Added New Launcher
•Added New Status Bar
•Unlock Frame Rate In Game
Credits
•@kakashi1v1 kashis_cringey_stuffs
•@ShahinHyperMods
•@SoutaEver
•@MMETMAmods
•@xdroid

Thanks to @Ellmaruzen for tester

Thanks to @Paiii_3 for bener

Join @RedmiNote10ProID
Follow @RedmiNote10ProIDUpdate

Son düzenleme:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Voltage yeni sürümünü bende denemek istiyorum güzel rom dur. Benimde Türkçe takıntım var romda İngilizce ayarlar vs olunca geliyorlar bana:) Crdroid eski sürümleri gerçekten iyidi ama ne zaman denesem bir yerden patlıyor. İş teli olduğu için benim Outlook office vs miui ile daha uyumlu yoksa hayatta durmam direk AOSP e geçerim.
ben şimdi kurdum hocam biraz kullanıp buradan geri dönüş yaparım size

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
ben şimdi kurdum hocam biraz kullanıp buradan geri dönüş yaparım size
Sevinirim hocam ona göre bende denemek istiyorum. Ayarlar kısmında özellikle kendi ayar bölümü Türkçe mi tamamen?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
birçok rom denedim ama VoltageOS denememiştim hiç. telegram da sık sık görüyordum diye hatırlıyorum güncelleme bildirimlerini. bi bakacağım buna teşekkür ettim. :)
Yorumlarını bekliyorum hocam :)

Üst Alt