Yardım Kontrast Açılınca Ekranda Sorun Oluşuyor

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.5
Telefon Modeli
Redmi not 8pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba iyi günler telefonum bu sorundan servise 10kere gitti ve degisim oldu ayni sorun devam ediyor bi yeri kapatinca geçiyor karanlik moda neden böyle yapiyor bilen yazabilir mi rica etsem

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-13-12-30-02-811_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-01-13-12-30-02-811_com.android.settings.jpg
    315,1 KB · Görüntüleme: 28

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Büyük başlık yazınca daha iyi okumaya yardımcı yada yardımcı olunması için bir faydası yoktur ve yasak. :)

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Başlık düzeltildi.

Oyla:

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Neden karanlık modda kullanıyorsunuz? İps lcd ekranlar için zararlı diye biliyorum. Amoled olsa pilden tasarruf sağlıyor ve ekran sağlığı içinde iyi oluyor karanlık mod her bir nokta aydınlatması kapatılıyor. Hatta amoledde siyah ekran koruyucu falan önerirler. Ama ips de siyah ekran demek sadece siyah ışık aydınlatması demek o da zararlı diye biliyorum. İyi bilen birisi amoled ve IPS için bilgi verir önerirse sevinirim.

Oyla:

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Neden karanlık modda kullanıyorsunuz? İps lcd ekranlar için zararlı diye biliyorum. Amoled olsa pilden tasarruf sağlıyor ve ekran sağlığı içinde iyi oluyor karanlık mod her bir nokta aydınlatması kapatılıyor. Hatta amoledde siyah ekran koruyucu falan önerirler. Ama ips de siyah ekran demek sadece siyah ışık aydınlatması demek o da zararlı diye biliyorum. İyi bilen birisi amoled ve IPS için bilgi verir önerirse sevinirim.
Siyah daha hoş duruyor diye karanlik moda almıştım sizin dediniz gibise çıkarırım karanlık moddan telefonum zarar görmesin bu dediniz şey kesin bilgi mi bilmiyorum o yüzden soruyorum kusura bakmayin

Oyla:

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Siyah daha hoş duruyor diye karanlik moda almıştım sizin dediniz gibise çıkarırım karanlık moddan telefonum zarar görmesin bu dediniz şey kesin bilgi mi bilmiyorum o yüzden soruyorum kusura bakmayin
Hocam ben de Note 8 kullanıyorum. İlk aldığım günden beri karanlık modda kullanırım cihazımı. Bir problem yaşamadım. Kapattığınız o kontrast ayarının fazla bir esprisi yok. Ekranınızda problem de yok merak etmeyin. İçiniz rahat olsun.

Oyla:

Mesut Aktaş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Karanlık modda kullanılırsa ghost screen oluşma ihtimali daha düşük oluyor gerçi o belli olmuyor teknolojik cihaz sonuçta. Sürekli karanlıkta kullanmanın ips ekranda zararı da yok faydası da yok çünkü ips ekran amoled gibi karanlık siyah renk de kendini kapatmıyor sürekli açık oluyor.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba iyi günler telefonum bu sorundan servise 10kere gitti ve degisim oldu ayni sorun devam ediyor bi yeri kapatinca geçiyor karanlik moda neden böyle yapiyor bilen yazabilir mi rica etsem
hocam sorununuz tam olarak nedir açıklayabilir misiniz

Oyla:
Üst Alt