Yardım Kontrast Açılınca Ekranda Sorun Oluşuyor

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.0.5
Telefon Modeli
Redmi not 8pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba iyi günler telefonum bu sorundan servise 10kere gitti ve degisim oldu ayni sorun devam ediyor bi yeri kapatinca geçiyor karanlik moda neden böyle yapiyor bilen yazabilir mi rica etsem

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-13-12-30-02-811_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-01-13-12-30-02-811_com.android.settings.jpg
    315,1 KB · Görüntüleme: 28

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Vardı ama biraz açık şekilde di İstanbul dan gelmis kutuda biraz içine girmişti ondan dolayı mi acaba jilateni vardi yoksa ben açtım
dışındaki ince poşet duruyor ise sıfır cihazdır kutu yamulması falan olabilir eğer kargo ile geldiyse benim kitaplarım bile bazen hasarlı geliyor o kargocuların hatası + cihazın kendi içindeki jelatinler falan tam ise kapalı kutudur

Oyla:

Pendost

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
dışındaki ince poşet duruyor ise sıfır cihazdır kutu yamulması falan olabilir eğer kargo ile geldiyse benim kitaplarım bile bazen hasarlı geliyor o kargocuların hatası + cihazın kendi içindeki jelatinler falan tam ise kapalı kutudur
Evet herşeyi tamdi ben açtim telefonun jilatini falan herşeyini ben açtım kargocular zaten hiç özen göstermiyor lar kargolara hocam

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Evet herşeyi tamdi ben açtim telefonun jilatini falan herşeyini ben açtım kargocular zaten hiç özen göstermiyor lar kargolara hocam
Dediğim gibi kutusu ufak hasarlı olabilir sonuçta mağazadan almıyorsunuz onun haricinde hey şeyi tamsa 0 telefondur

Oyla:
Üst Alt