Yardım Kilit ekranı sonrası ekran kararması

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Mi5 telefon şarjı bittiği için kapanmıştı. Sabah açtım, telefon normal olarak başladı mi yazısı geldi, telefon açıldı. Fakat telefonu kilitlediğim zaman sonrasında tekrar açılmıyor, ekran kararıyor. Anlık olarak gelip gidiyor. Mesaj geliyor, tuş kilidi açılıyor fakat ekran yok. Format attım, flashladım yine aynı. Telefonu kilitlemediğim sürece normal olarak çalışıyor, fakat kilitlediğim zaman ekran geri gelmiyor. Var mı bir çözümü olan?

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Hocam sensörle alakali da olabilir. Yani kesin çözüm ekran o zaman.Ekrani ne kadara degistirdinuz
Kesinlikle. Zaten öncesinde sensörü de bozulmuştu. Konuşurken ekran kararmıyordu, akabinde ekran tamamen karardı. Hocam 150 liraya değiştirdim, yaklaşık iki ay bir sorun yok

Oyla:

SefaR6

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi mı 5
Konular
3
bu sorun bendede vardı. eskiden birkaç defa denedikten sonra açılıyordu. bugünden itibaren hiç açılmaz oldu. acaba sizinkiler düzeldi mi nasıl bir yol izlemeliyim. sıfırladım telefonu yine düzelmedi. acaba android sürümü değişse düzelirmi? yardımcı olursanız çok sevinirim,şimdiden teşekkürler

Oyla:

Aydınmi5

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aydın
Cihazım
Mi5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Mi5 telefon şarjı bittiği için kapanmıştı. Sabah açtım, telefon normal olarak başladı mi yazısı geldi, telefon açıldı. Fakat telefonu kilitlediğim zaman sonrasında tekrar açılmıyor, ekran kararıyor. Anlık olarak gelip gidiyor. Mesaj geliyor, tuş kilidi açılıyor fakat ekran yok. Format attım, flashladım yine aynı. Telefonu kilitlemediğim sürece normal olarak çalışıyor, fakat kilitlediğim zaman ekran geri gelmiyor. Var mı bir çözümü olan?
[/QUOTayni sorun bende format sonrası
oluştu.yeniden fabrikası ayarlarına döndürdüm.sorun devam etti.bu sefer daha önce micoud,a yüklediğim sistem ayarlarını micoud,dan geri yükleyince telefon düzeldi.problem yazilimsalmis.ilk başta format atmasam problem olmiycakmis

Oyla:
Üst Alt