Yardım Kilit ekranı sonrası ekran kararması

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. Mi5 telefon şarjı bittiği için kapanmıştı. Sabah açtım, telefon normal olarak başladı mi yazısı geldi, telefon açıldı. Fakat telefonu kilitlediğim zaman sonrasında tekrar açılmıyor, ekran kararıyor. Anlık olarak gelip gidiyor. Mesaj geliyor, tuş kilidi açılıyor fakat ekran yok. Format attım, flashladım yine aynı. Telefonu kilitlemediğim sürece normal olarak çalışıyor, fakat kilitlediğim zaman ekran geri gelmiyor. Var mı bir çözümü olan?

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Merhaba arkadaşlar. Mi5 telefon şarjı bittiği için kapanmıştı. Sabah açtım, telefon normal olarak başladı mi yazısı geldi, telefon açıldı. Fakat telefonu kilitlediğim zaman sonrasında tekrar açılmıyor, ekran kararıyor. Anlık olarak gelip gidiyor. Mesaj geliyor, tuş kilidi açılıyor fakat ekran yok. Format attım, flashladım yine aynı. Telefonu kilitlemediğim sürece normal olarak çalışıyor, fakat kilitlediğim zaman ekran geri gelmiyor. Var mı bir çözümü olan?
Ayni olay bende oldu kardesim mi 6 tam anlattigin olay garantiyr verdim 1 sefer ekran degisti geldi ertesi gun gene aynı sorunu verdi dun tekrar yolladim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Ayni olay bende oldu kardesim mi 6 tam anlattigin olay garantiyr verdim 1 sefer ekran degisti geldi ertesi gun gene aynı sorunu verdi dun tekrar yolladim

Ben de yolladım garantiye. En sonunda hiçbir tepki vermez oldu.
[doublepost=1524811118,1524811083][/doublepost]
Ekranı kapattıktan sonra ses açma ve geri tuşlarına basarak açmayı bir deneyin. Eğer açılırsa temalar uygulamasından farklı bir kilit ekranı seçmeyi deneyebilirsiniz.

Maalesef hocam ne yaptıysam işe yaramadı

Oyla:

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
3 defa servis kaydini tamamlarsa tuketici hakem heyetine basvurup parami alacagim.
Ben de yolladım garantiye. En sonunda hiçbir tepki vermez oldu.
[doublepost=1524811118,1524811083][/doublepost]

Maalesef hocam ne yaptıysam işe yaramadı

Oyla:

58daging

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Aynı sorun bu gün bende de olmaya başladı parmak izi ile açmaya çalıştığım zaman siyah ekran geliyor fakat önce power tuşuna basıp sonra parmak izi okuduğu zaman açılıyor. Sorunun güncellemeden sonra olması güncelleme de yazılımsal sıkıntı olabileceğini aklıma getirdi. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar güncelleme yapmışmıydı ?

Oyla:

whitestone.ba

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Her seyi denedim guncellemeyi geri aldim eski surumu tekrar yükledim duzelmedi
Aynı sorun bu gün bende de olmaya başladı parmak izi ile açmaya çalıştığım zaman siyah ekran geliyor fakat önce power tuşuna basıp sonra parmak izi okuduğu zaman açılıyor. Sorunun güncellemeden sonra olması güncelleme de yazılımsal sıkıntı olabileceğini aklıma getirdi. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar güncelleme yapmışmıydı ?

Oyla:

58daging

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5
Konular
2
Her seyi denedim guncellemeyi geri aldim eski surumu tekrar yükledim duzelmedi

Şimdiye kadar böyle birşey yoktu herkeste aynı anda olmasının başka bir sebebi aklıma gelmiyor.
[doublepost=1524901682,1524850040][/doublepost]Normal kullanımda ve oyunda da olmaya başladı bu sorun canımı sıktı çözüm bulabilen var mı ?
[doublepost=1524949837][/doublepost]Bu sorunu yaşayan arkadaşlar nakil bir çözüm buldu mu ? durum artık canımı sıkmaya başladı adı 2 gündür telefondan soğudum. Daha önce garanti de ücretli ekran ve power entegresi değişimi yaptım acaba yeni ekrandan kaynaklı bir sorun mu sizler de de bir çözüm olmazsa verilerimi yedekleyip Evo garantiye yollayacağım.

Oyla:

yunusea

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
Mi5
Konular
2
Ayni sorun bendede oldu şimdi haftalik guncellemeleri eksiksiz yapiyorum.Acaba guncellemeden kaynakli mi yada Kronik sorun mu bilmiyorum.çozumunu bulan varmi şimdi ne yapmam lazim

Oyla:

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Ayni sorun bendede oldu şimdi haftalik guncellemeleri eksiksiz yapiyorum.Acaba guncellemeden kaynakli mi yada Kronik sorun mu bilmiyorum.çozumunu bulan varmi şimdi ne yapmam lazim

Benim sorunum yazılımsal değildi. Ekranı değiştirmek zorunda kaldım.

Oyla:
Üst Alt