kilit ekranı

 1. H

  Yardım tema kilit ekranı sorunu

  Yeni tema kurduğumda kilit ekranındaki bildirimler bozuluyor. Whatsapptan 1 mesaj geliyor 3 mesaj gelmiş gözüküyor. Yani 2 sohbetten 5 mesaj demek yerine. Bir sürü bildirim doluyor. Nasıl çözebilirim.
 2. Termux

  Çözüldü Kilit ekranında bildirim paneli gizleme

  Merhaba arkadaşlar customuizer ile kilit ekranında güç tuşunu pasif bıraktım lakin kilit ekranında bildirim paneli açılıyor bunu kapatmanın bir yöntemi varmı ?
 3. yavuzacar_ss

  Yardım Always On Display

  Arkadaşlar bir arkadaşımızda Always On Display ekranında adımsayar bildirimini görmüştüm. Kilit ekranında adımsayar devam ediyordu. Bilgisi olan yardımcı olabilecek olan varmı ?
 4. bunyms

  Soru Kilit Ekranı Cepte Açılıyor

  Merhaba arkadaşlar. Spotify'de şarkı açıp telefonu cepe attığımda Spotify'ın kilit ekranda görünen ileri,geri,durdur gibi tuşlarına cep modu açık olmasına karşın bir şekilde ekran açılıyor ve bu butonlara basılıyor ve şarkı ya değişiyor ya da duraklatılıyor. Bu durum ile başka telefonlarla hiç...
 5. S

  Yardım Kilit ekranı müzik ilerleme çubuğu

  Herkese selam, note 8 pro cihazımı yeni aldım alışamadığım tek olay kilit ekranındayken müzik palyer'ın ilerleme çubuğunun olmaması yalnızca ileri ve geri sar butonları mevcut ilerleme çubuğunu açmanın bir yolu yordamı var mı acaba?
 6. Holingsword

  Yardım Mi 9T Pro Kilit Ekranı Twitter Bildirim Sesi Sorunu?

  Telefonum kilitliyken bazı uygulamalardan (Twitter, twitch, bundle gibi) gelen bildirimlerlerden bildirim sesi çıkmıyor. Ayarlarda gerekli tüm izinleri verdim. Ancak whatsapp ta böyle bir sorun yok veya telefonuma gelen SMS ler için yine böyle bir sorun yok. Ne yapmam lazım ?
 7. turkuazzz99

  Yardım Xiaomi Kilit Ekranı Saat Konumu Hakkında

  Merhabalar, Ben de Eu Rom var, kilit ekranı saatini orta, dik ve sola hizalı olarak ayarlanabiliyor bildiğiniz üzere; ama ben sağa hizalı ayarlamak istiyorum veya Huawei gibi sol alta dayalı ayarlamak istiyorum, tema değiştirmeden yapabileceğimiz bir yöntem var mı acaba? Root vs her şey var...
 8. A

  Soru Mi Mix2

  Yeni gelen MIUI 11 de gelen ekran kapalıyken açık olan dinamik ekran modu bende yok bu neyden kaynaklı acaba?
 9. Umuts

  Yardım Mi 8 MIUI 11

  Arkadaşlar Ayarlar - Ortam ekranı & Kilit Ekranı -Stil yazan bölümde temayı seçiyorum ama kilit ekranında görünmüyor , nedenini bilen var mı ?
 10. MANUPLE

  Yardım Temalar(Gece ve Gündüz) Kilit Ekranı Teması

  Arkadaşlar, kilit ekranında Never Give Up_Cricket isimli temayı kullanıyorum. Bu tema, sabah saat 06:00 dan akşam saat 18:00'e kadar ekranında güneş resmi gösteriyor, bu saatler dışındaki zamanda da Gece Resmi gösteriyor. Buna benzer benzer işlevi yapan bildiğiniz başka bir uygulama var mı?
 11. B

  Yardım Kilit ekranında kalıcı bildirimler mümkün müdür

  Merhaba arkadaşlar. Sormak istediğim şey kilit ekranında gösterilen bildirimlerin ekran açılıp kapandıktan sonra da kalması mümkün olup olmadığı. Yani mesela WhatsApp bildirimi geldi kilit ekranında görülüyor ekranı açtım ama WhatsAppi acmadim, tekrar kilit ekranına döndüğümde bildirim gitmiş...
 12. K

  Yardım KILIT EKRANI SORUNU!!

  Bugun telefondan parmak izimi kaldirmak icin ayarlara girdim (parmak izi+yuz tanima kullaniyorum) Herhangi bur kilit ekrani ayarina giriyorum sifremi girdikten sonra ya beyaz ekran cikiyor ya da bir uyari geliyor ne yapmaliyim?
 13. İ

  Çözüldü Parmak izi okuyucu kilit ekranında görünmüyor

  Parmak izi okuyucu ayarladım ve kilit ekranında sürekli görünür yaptım ancak görünmüyor telefonum k20 pro
 14. C

  Yardım Kilit Ekranı İmzası

  Redmi Note 7 telefonumda kilit ekranı imzası(kilit ekranına yazılan yazı) 20 karakter sınırı var bu bana yetmiyor bunu arttırabiliyor muyuz?
 15. X_files_x

  Soru Bildirim Işığı ve Kilit Ekranı Problemi

  Merhaba arkadaşlar, uzun bir samsung macerasından sonra bende aranıza katıldım ancak kafama takılan problemler var. Bildirim ışığı kameranın üstünde ve tek renk yanıyor. sanırım orjinalinde böyle, problemlerim ise şu: 1-Çoğu uygulamadan gelen bildirimlerde bildirim ışığı çalışmıyor 2-aynı...
 16. Shagy

  Yardım Kilit ekranı

  Redmi 5 Plus Telefonuma bir güncelleme geldi kilit ekran güncellemesi onayla butonuna basmama rağmen güncellemeyi yapmadı ve sonra gitti bidahada gelmedi nasıl yapabilirim o güncellemeyi
 17. S

  Yardım Mi6 eu rom home tuşu sorunu

  Merhaba Ben mi6 kullanıyorum Xiaomi.eu rom yüklü hatta 2 aydir falan ayni romdayim ancak bugün hata verdi kapayip acinca.Cok defa yanlış deneme yapildi diyo ve home tusu hic calismiyor yalnizca parmak izi de degil normal olarak da çalışmıyor nasil cozebiliriz ? Rom eu 9.5.16
 18. Teyfo34

  Yardım Mi 8 lite hareketli kilit ekranı?

  Bi türü cözümünü bulamadım hareketli duvar kağıdını kilit ekranına ayarladığım zaman sadece duvar kağıdı olarak ayarlanıyor kilit ekranında aktif olmuyor bilen yada cözümü var mı acaba?
 19. G

  Yardım Spotify

  Selamlar Mi 8 Lite cihazımda Spotify'da çalan şarkıyı kilit ekranında görüntüleyemiyorum. Daha önce bu sorunu yaşamış olan varsa yardımcı olursa sevinirim iyi günler.
 20. G

  Çözüldü WhatsApp bildirimleri kilit ekranına cikmiyor

  Ne yaptıysam olmadı hatta WhatsApp dışında hiçbir şey ekrana çıkmıyor yardımcı olabilecek varsa çok mutlu olurum.
Üst Alt