Soru Kilit Ekranı Bildirimleri..

exelans

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
Redmi 4x
Konular
11
Sevgili miui sever arkadaşlarım size bir sorum olacak, ben kaç tane lockscreen kilit ekranı teması indirdiysem kilit ekranında gelen mesajı hiçbiri göstermiyor takii kiliti açıp tekrar kapatınca, bu sefer ekranda işte şu kadar okunmamış mesajınız var yada mesaj simgesinin üstünde işte kaç tane geldiyse 1- 2 diye yazıyor..o kadar çok tema denedimki hiç istediğim gibi gösteren olmadı..cevapsız çağrılarıda bazıları gösteriyor bazıları göstermiyor...evet sevgili arkadaşlar kilit ekranında kaç tane sms geldiyse bunu göstermemesinin sebebi nedir sizce...orjinal temada sıkıntı yok, ama orjinalide ben sevemedim...

onurgokce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Gökçe
Cihazım
MI 5S 4/128
Konular
4
exelans kardeşim burada isen veya diğer arkadaşlar içinde yazayım telefon beklemede iken gelen bildirmlerde (mesaj-bildirim-facebook v.s)ekran uyanmıyor ise ki bende öyleydi
buradaki uygulamayı indirip kurun ve sadece bildirim kategorileri kısmındaki tüm tikleri işaretleyin sorun çözülmüştür.Ram ve pil kullanmayan reklamı olmayan sorunsuz on numara bir program..

deniyorum olursa cok mutlu olucam

Oyla:

hakantr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi4 4g
Konular
5

GT-N5110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:

onurgokce

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Gökçe
Cihazım
MI 5S 4/128
Konular
4
exelans kardeşim burada isen veya diğer arkadaşlar içinde yazayım telefon beklemede iken gelen bildirmlerde (mesaj-bildirim-facebook v.s)ekran uyanmıyor ise ki bende öyleydi
buradaki uygulamayı indirip kurun ve sadece bildirim kategorileri kısmındaki tüm tikleri işaretleyin sorun çözülmüştür.Ram ve pil kullanmayan reklamı olmayan sorunsuz on numara bir program..

Hocam selam,

Uygulama sorunumu çözdü gibi görünüyor çok teşekkür ederim, tabi telefonun kendisinin bu sorunu bile çözememesi can sıkıcı geldi bana.

Oyla:
Üst Alt