Soru Kılıf, Ekran Koruyucu

Hasan1891

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi8
Konular
4
Spigen marka kılıf kullanıyorum. Ekran koruyucuyu da spigen alsam uyumlu olur mu? kalkma yapar mı cam?

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Size ornek bir video cekmeyi deneyebilirim kılıfı ben orijinal siteden aldım çift tıkta falan sorun yok çok memnunum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar bende de mi8 mavi var spigenin kılıfını ve ekran koruyucu almak istiyorum ama kılıfın rengi siyah benim tel mavi uyumlu olurmu bilemedim parmak izi sensörü mavi gözükeği için yapılmayacağını düşünüyorum ama başka düzgün bir şey bulamadım ne önerirsiniz
sadece parmak izin mavi gözükür sıkıntı olacaksa senin için bilemem tabi

Oyla:

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Valla bakacağım artık aliepressten aldığım ekran koruyucuyu bekliyorum şu anda.gelince spigeni söküp onu takacağım.sıkıntı olmaz ise devam,sıkıntı olursa artık son olarak bir baseus ekran koruyucu alacağım.Teşekkürler bu arada ilginiz için

Oyla:

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Nano lkit ekran koruyucu kullanan varmı ? Spigen nano likit almayı düşünüyorum cam koruyucu alcaktım indirim kovalıyordum ama uygulamada sorun yaşarım yapamam diye tereddütlerim vardı.Nano likit kullanan varsa yorumlarını yazabilir mi ?

Oyla:

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
arkadaşlar spigen armor tarzı kılıf redmi note3 pro 152mm için link bilen varmı?
teşekkürler

Oyla:

kayariz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
rıza
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
0
ŞİDDETLE TAVSİYE DANDİKTE OLSA BİR EKRAN KORUYUCU TAKIN DİKKAT ETMEME RAGMEN GÜNÜN İŞİN TELAŞESİNDEN UNUTMUŞUM CEBİMDE BOZUK PARA ANAHTAR İLE YANYANA KALMIŞ EKRANDA UFAK TEFEK ÇİZİKLER OLUŞMUŞ

Oyla:
Üst Alt