Soru Kılıf, Ekran Koruyucu

Hasan1891

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi8
Konular
4
Spigen marka kılıf kullanıyorum. Ekran koruyucuyu da spigen alsam uyumlu olur mu? kalkma yapar mı cam?

Gokhann_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8
Konular
4
yok değildi.Telefonu Çinden getiren arkadaşım alırken taktırmış markasını bilmiyorum :)ekranı tam kaplıyordu ve üstteki sensörlerin hepsi için ayrı alan açılmıştı.
Bende de spigen kılıf var. Nano cam alıcam yada spigen camın fiyatı düşerse ona bakıcam.

Oyla:

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Bende de spigen kılıf var. Nano cam alıcam yada spigen camın fiyatı düşerse ona bakıcam.

benim ulaştığım en ucuz fiyatlar spigende :

Baseus cam koruyucuda :

spigen kılıfla uyumlumu netleştirmeden almıycam..spigen kılıflarla uyumlu yazıyor sitede ama emin olamadım :(

Oyla:

Gokhann_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8
Konular
4
benim ulaştığım en ucuz fiyatlar spigende :

Baseus cam koruyucuda :

spigen kılıfla uyumlumu netleştirmeden almıycam..spigen kılıflarla uyumlu yazıyor sitede ama emin olamadım :(
ikisini bir kullanan vardı. Memnundu.

Oyla:

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Spigen kılıf +Spigen cam koruyucu mu?

Oyla:

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
arkadaşlar yarın spigen cam koruyucu ve kılıfım geliyor yorumlarımı size yazarım

Oyla:

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Slm arkadaşlar.Baseus ekran koruyucuyu takma sırasında oluşan sıkıntılardan sonra aliexpresten sipariş ettiğim ekran koruyucu gelene kadar spigen marka ekran koruyucu aldım.80 tl gibi bir fiyata.Gerçekten çok kaliteli bir ürün ve hatasız uygulama yaptım.Tam herşey yolunda derken ekran koruyucunun yakınlık sensörü bölümünde nokta şeklinde açıklık olmasına rağmen sanırım koruyucu camı bir cisim olarak algıladığı için daha arama yapar yapmaz telefon ekranı kararmakta ve ekranda hiçbir şey görünmediği için bir işlem yapılamamaktadır.Çareyi ayarlardan sensörü kapatmakta buldum.Bu seferde telefonu kulağıma götürmeme rağmen ekran sürekli açık kalmakta.Onu da arama yaparken veya çağrı geldiğinde yandaki kapama tuşundan ekranı kapatmak zorunda kalıyorun.Bence bu kadar kaliteli bir firma için büyük bir hatalı ürün.Bakalım inşallah aliexpressten gelen koruyucularda bu sıkıntı çıkmaz.Sitesinde senörün olduğu bölüm açık veya boyasız gibi görünüyor ama geldiğinde göreceğiz artık.siz siz olun boşu boşuna 80 tl verip spigen marka koruyucu almayın.Buna benzer olayı sanırım baseusta markasında da yaşayanlar olmuş. Uygulayan arkadaşlarda bu sorun var mı merak ettim.

Oyla:

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Sipariş ettiğim ekran koruyucu aşağıda linkini verdiğim nilkin marka.Bu ürünü kullanan var mı acaba.Aynı sorun bunda da olmaz İnşallah

Oyla:

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Çok geçmiş olsun ..kılıfla uyumu hakkında bilgi beklerken bu tam hayal kırıklığı oldu bende :( spigende sensörler için açık alan bırakılmış gözüküyordu nilkinde o alanlar açık gözükmüyor inşallah sorun yaşamazsın..Kurlar sonrasında zaten fiyatlar yükseldi uygun kılıf cam koruyucu bulamadık bir türlü :(

Oyla:
Üst Alt