Soru Kılıf, Ekran Koruyucu

Hasan1891

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi8
Konular
4
Spigen marka kılıf kullanıyorum. Ekran koruyucuyu da spigen alsam uyumlu olur mu? kalkma yapar mı cam?

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Aynı sorun bende de var spigen kılıf aldım, adam gibi ekran koruyucu bulamadım gitti

Oyla:

Gokhann_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi8
Konular
4
Başka bir kılıf kullanmak lazım anlaşılan.yada nano ekran koruyucu kullanacağız.

Oyla:

MAAZC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Aldım ve ikisi birlikte gerçekten koruma hissi falan baya iyi ve uyumlular hiçbir sıkıntı yaşamazsınız rahatlıkla alın
bu cevabı bekliyordum ..Hayırlı olsun güzel günlerde kullan ;)Diveman spigen ekran koruyucu ile sorun yaşadığını paylaşmış bi kaç mesaj önce sende böyle bir durum var mı ?sensörler sorunsuz çalışıyor mu ?

Oyla:

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
Zaten koruma hissine diyecek yok zaten şu anda bende de takılı ama sensör olayı sıkıntı.siz de durum nedir acaba

Oyla:

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Sensör çalışıyor mu?
bu cevabı bekliyordum ..Hayırlı olsun güzel günlerde kullan ;)Diveman spigen ekran koruyucu ile sorun yaşadığını paylaşmış bi kaç mesaj önce sende böyle bir durum var mı ?sensörler sorunsuz çalışıyor mu ?
Zaten koruma hissine diyecek yok zaten şu anda bende de takılı ama sensör olayı sıkıntı.siz de durum nedir acaba
sensörler ve kamerada şuan hiçbir sıkıntı yok nasıl bir sorun yaşıyorsunuz açıklarsanız sevinirim

Oyla:

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
bende mi 8ime almak istiyorum spigenden ama 70tl bana çok fazla geliyor üzerinde nano var ama takan tam oturtamamış ve kenarlardan tam ekran hareketinde çekerken elime değiyor sinir oluyorum. Acaba komple söksem kırılmaz camsız birşey olurmu?
Bir de sizden rica etsem detaylı resmini atarmısınız gorkemgulgun ?

Oyla:

Diveman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özgür
Cihazım
Mi8
Konular
0
sensörler ve kamerada şuan hiçbir sıkıntı yok nasıl bir sorun yaşıyorsunuz açıklarsanız sevinirim
Yukarıda uzun uzun yazmıştım.Hatta ekran koruyucuyu taktıktan sonra çift tıkla açma bile çalışmıyor.yoksa ekran koruyucu da bir sıkıntı mı var acaba

Oyla:

Eagle99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adam
Cihazım
Mi8
Konular
2
Arkadaşlar bende de mi8 mavi var spigenin kılıfını ve ekran koruyucu almak istiyorum ama kılıfın rengi siyah benim tel mavi uyumlu olurmu bilemedim parmak izi sensörü mavi gözükeği için yapılmayacağını düşünüyorum ama başka düzgün bir şey bulamadım ne önerirsiniz

Oyla:
Üst Alt