Mod [KERNEL] Android [10.0] Stable [MIUI] Candy Kernel

performans1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
0
peki son sürümde telefona güncelleme gelince ne olacak :D root kalkacagı için tekrar recovery düşmesin :D

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
peki son sürümde telefona güncelleme gelince ne olacak :D root kalkacagı için tekrar recovery düşmesin :D
Hocam Güncelleme sonrası tekrar aynı işlemler yapılacak olup, ilk mesajda belirtildiği gibi güncelleme yapılınca Kernel zaten Stok olana dönüyor.

Revovery'e düşmez ama Eğer kullandığınız Rom Resmi sürümlerden ise Magisk yüklemediğiniz takdirde Revovery de kalıcı olmaz.

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Kernellar arasında açık ara en iyisi, mesela marisayi yüklüyorum, arada bir fark var mı gerçekten anlamıyorum, yani belki performansi geliştiriyordur ama zaten telefonun donanımı iyi, onun için performans farkini hissetmiyorum ben. Ama bu kernel öyle mi, yüklendiğinde direk pil performansindaki artışı hissediyorum. Yani ekran süresine bakmıyorum bile, direk hissettiriyor, bu da ne kadar başarılı olduğunu gösterir, özellikle pilin telefon beklemedeyken performansı çok iyi.

acarjudge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Konular
5
Kernellar arasında açık ara en iyisi, mesela marisayi yüklüyorum, arada bir fark var mı gerçekten anlamıyorum, yani belki performansi geliştiriyordur ama zaten telefonun donanımı iyi, onun için performans farkini hissetmiyorum ben. Ama bu kernel öyle mi, yüklendiğinde direk pil performansindaki artışı hissediyorum. Yani ekran süresine bakmıyorum bile, direk hissettiriyor, bu da ne kadar başarılı olduğunu gösterir, özellikle pilin telefon beklemedeyken performansı çok iyi.
Bana da pili fazla harcıyor gibi geldi

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Bana da pili fazla harcıyor gibi geldi
Aha candy kernel'a diss ha :D bu dissine bir ara ekran süresi testi yapıp öyle cevap vereceğim, hem hakikaten bana mı öyle geliyor yoksa iyi mi bakmış olurum

anolhw

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
1
Son sürümde herhangi bir sorun var mı ? masik 11.3 ile deneyeceğim, bilinen bir sorun varsa ona göre hareket edicem.

Ekr35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
K20 Pro
Konular
1
K20 pro xiaomi.eu 20.8.20 sürümünde parmak izi çalışmadı.

Üst Alt