Haber Kendi Romumuzu Geliştiriyoruz! (Redmi Note 8 Pro)

KaanCK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Çabuk
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yazarlık/Editörlük
Konular
30
Hocam hala cevap vermediniz? :(

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Bence lafta kaldı.

Açıkçası bende bunu demek istemezdim, ancak lafta kaldı gibi duruyor. Kaç kez siz mesaj attınız gerek, gerekse de biz net durumu öğrenmek, ne olup bittiğini sormak adına günlerce konuyu takip ettik, aramızda hasbihaller yaptık ve durumu sorguladık ancak ve ancak konuyu açan hocamızdan ne yazık ki geri dönüş alamadık. Tabiki insanız, ha dedik mi birşeyleri halletmek, ortam bulmak, özel hayatımızı düzene sokmak, yada özel hayatımızdan dolayı yaşadığımız sıkıntılardan vakit ayırmak zor oluyor ama kaç hafta geçti gene bir mesajlara bakıp dönüş yapacak kadar küçük bir zaman da bulunurdu diye düşünmekteyim.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocalarım; uzun zamandır foruma sadece göz atabiliyorum. Görüyorum ki herkes Türk yapımı bir rom istiyor bunun için sözde kalmayacak hale getirmeye çalışacağım.. İşlerim şu sıralar çok yoğun birde malumunuz pandemi var bu yüzden annemlerin yanına gelmek istemiyorum ve 4 arkadaş ev tuttuk sadece orada kalıyoruz olacaksak biz olalım diye sadece biraz zaman gerekiyor bu romu çıkarmak için. Tabi birde gerçekten pyhton vb. yazılım bilgisine sahip bir kaç arkadaş gerekiyor. Bunu tek başıma yapmak inanın zor olacaktır. En az 6 kişilik bir ekip gerekiyor. Developer'ından tutun tester'ına kadar her detay ilmik ilmik işlenmeli. Söz veriyorum böyle bir ekip kuracağız belki bu forumdan belki değil ama o ekibi kurup adımızı duyuracağız. İnşAllah bu sadece Redmi Note 8 Pro ilede kalmayacak :) Hepinize sağlıklı günler ve iyi geceler diliyorum. Umarım sizler ve aileniz iyisinizdir. Hasta olan tüm arkadaşlarıma kardeşlerime ve abilerimede Allahtan acil şifalar diliyorum...

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocalarım; uzun zamandır foruma sadece göz atabiliyorum. Görüyorum ki herkes Türk yapımı bir rom istiyor bunun için sözde kalmayacak hale getirmeye çalışacağım.. İşlerim şu sıralar çok yoğun birde malumunuz pandemi var bu yüzden annemlerin yanına gelmek istemiyorum ve 4 arkadaş ev tuttuk sadece orada kalıyoruz olacaksak biz olalım diye sadece biraz zaman gerekiyor bu romu çıkarmak için. Tabi birde gerçekten pyhton vb. yazılım bilgisine sahip bir kaç arkadaş gerekiyor. Bunu tek başıma yapmak inanın zor olacaktır. En az 6 kişilik bir ekip gerekiyor. Developer'ından tutun tester'ına kadar her detay ilmik ilmik işlenmeli. Söz veriyorum böyle bir ekip kuracağız belki bu forumdan belki değil ama o ekibi kurup adımızı duyuracağız. İnşAllah bu sadece Redmi Note 8 Pro ilede kalmayacak :) Hepinize sağlıklı günler ve iyi geceler diliyorum. Umarım sizler ve aileniz iyisinizdir. Hasta olan tüm arkadaşlarıma kardeşlerime ve abileremide Allahtan acil şifalar diliyorum...

Amin hocam, açıklama içni teşekkürler. İnsanlarda doğal olarak beklenti çok büyüdü, yapmak lazım böyle birşeyi çok güzel olacak gerçekten. Bizden de böyle bu konularda bilgili insanlar elbet var ben biliyorum ama sanıyorum ya ekipleşememek var yada maliyetli iş diğer sebeplerden birazda..

Üst Alt