Haber Kendi Romumuzu Geliştiriyoruz! (Redmi Note 8 Pro)

KaanCK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan Çabuk
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yazarlık/Editörlük
Konular
30
Hocam artık cevap verebilir misiniz lütfen? :)

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Proje tam olarak başladığı zaman, biri beni lütfen bu konuya etiketlesin olur mu ? şöyle bi keyif kahvesi yapıp içeceğim gerçekten. Gerçekten biran önce şu projenin hayata geçip diğer cihazlarada uygulanmasını en azından bu işleri bilen, elinden gelen insanlara emsal olmasını çok istiyorum zira.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam hiç kimseyi bulamıyorum gerçekten geliştirici birileri yok başka forumlarıda gezdim ama ne yazık ki tek aktif forum burası ve burası bile çok aktif değil en azından bizim cihaz için ama farklı bir plan var aklımda sanırım yabancı forumlardan biraz destek almam gerekicek belki greeshan ile bile görüşeceğim. Samsung kullanırken böyle değildi çok fazla kullanıcısı olduğu için rom üretmekte hiç zorlanmıyorduk bir ekibimiz vardı şimdi ise kuramıyorum belki Xiaomi kullanıcısı hala az. Ben bütün mahalledeki arkadaşlarıma bile resmi note 8 pro aldırdım ama hiçbirinin rom root hakkında en ufak bir fikri yok kullanıcı olup geliştirici bulmak gerçekten zor umarım yabancı forumlardan dilediğim desteği alabilirim şimdilik türk forumlarından destek alabileceğimi ne yazık ki düşünmüyorum :(

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
MTK işlemcili bir cihaz olduğu için kimse bulaşmak istemiyor sanırım. Malum zamanında çok kişinin ağzı yandı bu yüzden. Umarım ekibinizi toplarsınız.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Çok çabuk yeni model çıkıyor. Bu sebeple tüm cihazlarda durum aynı. Malesef bazı geliştiricilere gönderilen hediye cep telefonları ile o cihaz destekleniyor. Buda çok kısa sürüyor. Çünkü başka modelden tekrar cihaz geliyor. Anlayacağınız durum custom romların sonunu hazırlıyor. Sadece belli başlı cihazlara destek devam edecek gibi.

Üst Alt