Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu
Telefon Modeli
5s
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
kendsinden bir adet Redmi K40 gaming aldım. Israrla üstüne basa basa belirtmeme rağmen gri yerine siyah renk gönderdi. "Bu renk farklı" dememe rağmen "gri bu renk "diye mesaj attı. Ayrıca içinden çıkan kılıf bu cihaza uyumsuz.
aldık artık yapacak birşey yok ama satıcıdan memnun kalmadım.

27.08.2021 Tarihli Güncelleme

Öncelikle Karaçay Teknoloji'ye çok teşekkür ederim. Şuan telefon olmadığından arayıp teşekkür edemedim. Kendilerini yanlış tanımışım. Buda benim ayıbım olsun. Sorun renkti bu arada . Yani gri ,siyah olayı onun haricinde kutu içeriği tamdı. Ama benim gibi kıl müşterilerde renk olayı önemli oalbiliyor. :) Kendilerinden birkez daha huzurlarınızda özür diler, bundan sonra da alacağım cihaz için ilk uğrayacağım yer yine kendileri olacaktır. Bakın açıkca söylüyorum amazon'dan bile ürün alsanız 3 gün kullanıp "ben bunu beğenmedim " diye iade edemezsiniz öyle iyi niyetli arkadaşlardır. Gözünüz kapalı karaçay'dan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kendilerine iade kargonun ücretini kesmelerini bizaat istememe rağmen büyük nezaket gösterip onu bile almamışlar . Böyle güzel esnaflara gerçekten hepimizin ihtiyacı var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Karaçay Teknoloji Bu konuda bilgi isteyelim..

kendsinden bir adet Redmi K40 gaming aldım. Israrla üstüne basa basa belirtmeme rağmen gri yerine siyah renk gönderdi. "Bu renk farklı" dememe rağmen "gri bu renk "diye mesaj attı. Ayrıca içinden çıkan kılıf bu cihaza uyumsuz.

Oyla:

emRu11aH

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 12t pro
Meslek
Üretim,Alım,Satım
Konular
19
Karaçay teknoloji tavsiyem olur açıkçası, bir Antepli olarak biliyorum birebir irtibatım oldu, ayyıldız ekranı darbe almış cihazı sattı bana sıfır diye, film çektirirken gördüm, insan söylemez mi ekran darbe almış diye, es geçtim, Karaçay tavsiyemdir, Avrupa çıkışlı şarj adaptörü verebiliyor hani sorarsınız en azından global isterim diyebilirsiniz, ama orijinal veriyor önemli olan, benim tercihim Karaçay arkadaşlar...

Son düzenleme:
Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
kacaksevgilim, bende telefon alırken mavi istedim yoktur o renk dedi, tamam o zaman siyah olsun dedim gri var dedi. Gri guzel değil deyincede gri siyah demektir dedi. :P Konuşmanın bir yere varmayacağını anlayınca ya nasip dedim. Tabi dedim dedi vs derken bunlar öyle saniyelik değil, bir iki saate cevap veriyor hemde sesli mesaj.
Telefon geldi mavi :)
Yav biz o kadar muhabbeti niye yaptıkki? Sanki her saniye bir meşguliyeti var anlamadım. Aynı şekilde bir kılıf geldi benim telefona 2 numara büyük. Başka bir telefonun kılıfı gönderilmiş. Yazdım ama bir netice çıkmadı.
Sonuç tamam öyle yada böyle piyasadan ucuz ve geçte olsa cevap veriyor. Amma sanırım tek başına çalışıyor ve herşeye yetişemiyor. Bu gune kadar kimseyi aldattığını duymadık. Yanlız biraz daha ilgili olunsa iyi olur.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
kacaksevgilim, bende telefon alırken mavi istedim yoktur o renk dedi, tamam o zaman siyah olsun dedim gri var dedi. Gri guzel değil deyincede gri siyah demektir dedi. :P Konuşmanın bir yere varmayacağını anlayınca ya nasip dedim. Tabi dedim dedi vs derken bunlar öyle saniyelik değil, bir iki saate cevap veriyor hemde sesli mesaj.
Telefon geldi mavi :)
Yav biz o kadar muhabbeti niye yaptıkki? Sanki her saniye bir meşguliyeti var anlamadım. Aynı şekilde bir kılıf geldi benim telefona 2 numara büyük. Başka bir telefonun kılıfı gönderilmiş. Yazdım ama bir netice çıkmadı.
Sonuç tamam öyle yada böyle piyasadan ucuz ve geçte olsa cevap veriyor. Amma sanırım tek başına çalışıyor ve herşeye yetişemiyor. Bu gune kadar kimseyi aldattığını duymadık. Yanlız biraz daha ilgili olunsa iyi olur.
Orası öyle de hocam yani üstüne basa basa belirtmiştim, gri varsa alayım diye. Bana gelen kılıfta öyle. Sanırım Redmi Note 10 kılı

Oyla:

Ozanpy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Oppo a5
Konular
6
Son zamanlarda telefon alan var mıdır? Facebooktaki telefon satış gruplarına göre bazı modellerde 200-300 TL daha ucuz satıyor. Tabi uygun fiyatlı almak isteriz ancak genel fiyata göre düşük görünce korkutuyor doğrusu.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Ozanpy, Son zaman dediğiniz daha 1 hafta önce alan var,okuyun son 3-4 sayfayı lütfen...

Oyla:

Karaçay Teknoloji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Cep Telefonu Satış
Konular
0
Gri - füme birbirine çok yakın renkler ilan fotoğraflarında da belirtmemize rağmen istediği renk olmadığını söyledi. Hemen gönderin iadesini alalım dedik fakat müşterimiz tarafından dönüş yapılmadı. Daha sonra bir şekilde kendimiz ulaşıp ücretini son kuruşuna kadar iade ettik.

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Öncelikle Karaçay Teknoloji'ye çok teşekkür ederim. Şuan telefon olmadığından arayıp teşekkür edemedim. Kendilerini yanlış tanımışım. Buda benim ayıbım olsun. Sorun renkti bu arada . Yani gri ,siyah olayı onun haricinde kutu içeriği tamdı. Ama benim gibi kıl müşterilerde renk olayı önemli oalbiliyor. :) Kendilerinden birkez daha huzurlarınızda özür diler, bundan sonra da alacağım cihaz için ilk uğrayacağım yer yine kendileri olacaktır. Bakın açıkca söylüyorum amazon'dan bile ürün alsanız 3 gün kullanıp "ben bunu beğenmedim " diye iade edemezsiniz öyle iyi niyetli arkadaşlardır. Gözünüz kapalı karaçay'dan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kendilerine iade kargonun ücretini kesmelerini bizaat istememe rağmen büyük nezaket gösterip onu bile almamışlar . Böyle güzel esnaflara gerçekten hepimizin ihtiyacı var.

ekleme: mesaj silmeyi bulamadım. bu mesaj hariç diğerleri silinebilir. teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt