Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu
Telefon Modeli
5s
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Kayıt garantisini kendisi cihaz klona düşerse veriyor zaten kendisi.Siz gider kendi hatanız yüzünüzden kayıt silinirse garanti vermez ona
Birçok cihaz aldım Haydar dan klona düşme benimde başıma geldi ücretsiz çözüldü sorunum ama uzaktan müdahale nasıl olur bilmiyorum kendisi gerekli bilgiyi ve yardımı yapar o konuda sıkıntı yaşamazsınız

Oyla:

trky01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türkay
Cihazım
Mi5 prime
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Birçok cihaz aldım Haydar dan klona düşme benimde başıma geldi ücretsiz çözüldü sorunum ama uzaktan müdahale nasıl olur bilmiyorum kendisi gerekli bilgiyi ve yardımı yapar o konuda sıkıntı yaşamazsınız
Vallaha cihaz kayıt olmayıp elde kalıp tablet niyetine kullanıldıktan sonra bir önemi kalmıyor benim için..

Oyla:

suylamalahay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oguzhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Güncel fiyat listesi alabilir miyim ? Birde imei vb sorun oluyor mu cevap verebilirseniz yarın gelip cihaz alacağım sizden birde kredi kartı ile alabilir miyim ?

Oyla:

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Arkadaşlar konudaki eski mesajlarımda da görünüyor ki güvenilir bulmadığım vs bir yerdi.
Kardeşime telefon almak için sahibindende gezerken buldum ve forumdaki konu aklıma geldi.Yönetici hocalarımızın da buradan cihaz alması gibi sebeplerden ben de fikrimi değiştirip almaya karar verdim.Bugün poco x3 hindistan cihazı aldım kendilerinden.Cihaz gelince konuyu ona göre güncelleyeceğim.

1 hafta sonra güncelleme mesajı:
3 şubat günü saat 3 gibi falan vermiştim siparişi 20 dakika sonra falan kargoladılar.5 şubat günü elime ulaştı cihaz.Cihaz 1 haftadır kullanılıyor şimdilik bir sorununu göremedim.Kutu içeriği olması gerektiği gibiydi.Kilidi bu ara açacağım Haydar Bey işlem konusunda yardım edeceğini söyledi.Şimdilik alışverişten memnun kaldım.

2 ay sonra güncelleme mesajı:
Kilidi 2 ay sonra açtım.Ulaştım kendilerine uzaktan destek oldular.Kayıt konusunda da şimdilik sorun yok.

Son düzenleme:
Oyla:

EvrenK1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Mi 11
Konular
0
Forumdaki tüm mesajları okudum üşenmeden. Whatsapp'tan yazıştım kendileriyle ama tereddütüm vardı yine de. Gaziantep'te tanıdık birileri var mı diye araştırmaya girmiştim. Mesajlarınızı okuyunca güvenip almaya karar verdim. Umarım ben de bol bol dua ederim alışveriş sonrasında. Yarın havale yapıp siparişi vereceğim, hayırlısı bakalım..

Oyla:

EvrenK1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Mi 11
Konular
0
25.04.2022 Tarihinde iphone 12 siparişi verdim iki gün sonra elime ulaştı. Yanında kapak ve ekran koruyucu da göndermişler sağolsunlar. Bu zamanda böyle esnaflar nadir bulunur, kıymetini bilmek gerekir. Allah razı olsun kendilerinden. Tekrardan alışveriş yapacağım.

Oyla:

trky01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Türkay
Cihazım
Mi5 prime
Meslek
Elektrik Mühendisi
Konular
0
Forumdaki tüm mesajları okudum üşenmeden. Whatsapp'tan yazıştım kendileriyle ama tereddütüm vardı yine de. Gaziantep'te tanıdık birileri var mı diye araştırmaya girmiştim. Mesajlarınızı okuyunca güvenip almaya karar verdim. Umarım ben de bol bol dua ederim alışveriş sonrasında. Yarın havale yapıp siparişi vereceğim, hayırlısı bakalım..
Valla ben poco F3 aldım
“Kayıt olur hallederiz kayıt çıkmazsa da yardımcı oluruz değişiriz abim şöyle abim böyle abim” dedi.. şimdi arasak ulaşamıyoruz wpden tepki yok.. insta hesabı hiç iletişime uygun değil.. öyle bi teknoloji 🙂

Oyla:

EvrenK1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Mi 11
Konular
0
Valla ben poco F3 aldım
“Kayıt olur hallederiz kayıt çıkmazsa da yardımcı oluruz değişiriz abim şöyle abim böyle abim” dedi.. şimdi arasak ulaşamıyoruz wpden tepki yok.. insta hesabı hiç iletişime uygun değil.. öyle bi teknoloji 🙂
İletişim konusunda maalesef söylediğin gibi. 10 gün önce bir şey sordum halen daha cevap alamadım. Cumhurbaşkanı'na ulaşmak daha kolay şimdi.

Oyla:

EvrenK1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Evren
Cihazım
Mi 11
Konular
0
Bir cihaz daha alayım dedim adam nerdeyse günde iki kez zam yapar hale geldi. Bir de cevap vermiyor. Daha da almam zaten. Hem müşteriyiz hem trip çekiyoruz.

Oyla:
Üst Alt