Soru Karaçay Teknoloji hakkında bilgisi olan var mı?

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu
Telefon Modeli
5s
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.

Yunus 11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
poco X3 nfc
Konular
0
e yıllardır ailecek yürüttüğümüz bir iş yerimiz var esnafız ama hiç öyle bir tutum, hareket, söylem ve t
arkadaslar bu sorunlarınızı kesınlıkle ıletecegım kendısıne muhakkak

Oyla:

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
160
arkadaslar bu sorunlarınızı kesınlıkle ıletecegım kendısıne muhakkak
Hocam iletin ama artık ondan alışveriş çok zorda kalırsam yaparım artık .Aldığım zamandan cihazın renkgi piyasada yoktu mecbur kaldım aldım zaten.Böyle umursamaz tavrı ile ticaret zor yapar

Oyla:

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Merhabalar arkadaşlar 3 senelik mi 5s kullanımından sonra artık telefonu değiştirmek istedim ve mi 9t almaya karar verdim. Sahibinden de en ucuz 6/128 Karaçay Teknoloji adlı Gaziantep te iş yapan bir firmada buldum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı , güvenilir mi? Açıklama kısmında kaydın kendilerine ait olduğunu ve birebir değişim garantisi veriyorlar.
Fiyat uyguna veriyorlar. Ben cihaz aldim. İmei ucreti de aldilar. Ucretsiz yapacaklarini soylediler. Yapmadılar. Neyse cihazi aldim. Aradan 1 yil gecti. Ust modele gecmek icin takas + ustune para verecegimi soyledim.. cihazin ikinci eli ennn kotu 3500₺ sahibinden.com da. Bende hemen satilmasi amaciyla 3200₺ ye adamlara vermek istedim. 2700₺ den aliriz dediler. adamlar oldugundan dusuk fiyattan almak istediler. Ki telefonu alirken demistim ilerde ust modele gectigimde degerinde alirsinir heralde demistim. hemde imei ucreti aliyorlar. Karacaydan uzak durun derim

Oyla:

Yunus 11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
poco X3 nfc
Konular
0
Hocam iletin ama artık ondan alışveriş çok zorda kalırsam yaparım artık .Aldığım zamandan cihazın renkgi piyasada yoktu mecbur kaldım aldım zaten.Böyle umursamaz tavrı ile ticaret zor yapar
Yanı hocam dediğiniz kadar varsa zorsa kalsam bile şahsım olarak almam yani ama muhakkak bu şikayetler dile getirecektir

Oyla:

sscetintas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
6
Merhaba,
Bende bayram öncesi Karaçay Teknoloji den cihaz aldım. Haydar Bey'in ilgi ve alakalarından aşırı memnun kaldım. Kendileri gayet anlaşılır ve sade bir şekilde sorulara cevap veriyorlar. Geçerken uğramıştım. Buradan da kendilerine selamlarımı iletiyorum. Hayırlı işler dilerim. Karaçay Teknoloji

Oyla:

Karaçay Teknoloji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Mi 9
Meslek
Cep Telefonu Satış
Konular
0
Fiyat uyguna veriyorlar. Ben cihaz aldim. İmei ucreti de aldilar. Ucretsiz yapacaklarini soylediler. Yapmadılar. Neyse cihazi aldim. Aradan 1 yil gecti. Ust modele gecmek icin takas + ustune para verecegimi soyledim.. cihazin ikinci eli ennn kotu 3500₺ sahibinden.com da. Bende hemen satilmasi amaciyla 3200₺ ye adamlara vermek istedim. 2700₺ den aliriz dediler. adamlar oldugundan dusuk fiyattan almak istediler. Ki telefonu alirken demistim ilerde ust modele gectigimde degerinde alirsinir heralde demistim. hemde imei ucreti aliyorlar. Karacaydan uzak durun derim
İsminizi bilmediğim için hitap edemiyorum kusura bakmayın . İMEİ repair ücreti uzaktan yapılan çoğu modelde mevcut fakat bazen o anki piyasa / fiyat durumuna göre ücreti almıyoruz. Çoğu müşterimiz cihazı aldıktan sonra repair yapılacağı zaman ‘ücret size aitti öyle konuşmuştuk ’ dediği an bunu söz senet olarak kabul edip ücretsiz yapıyoruz. Sizinle hangi model için ne zaman konuştuk hatırlamıyorum fakat söylediklerinizden yola çıkarak en uygun fiyatın 3200 olduğunu belirtiyorsunuz o halde kendiniz ilana koyup satabilirsiniz bizden aldığınız için tekrar bize satma gibi bir zorunluluğunuz yok. Ayrıca 2. el cihazlara görmeden fiyat vermiyoruz çok ısrar ettiğiniz için en kötü şartlar düşünülerek fiyat verilmiş olabilir.

Saygılarımla…
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen hocam..
Bende birşey sorup söyledim, daha 2. mesajımda "kardeşim 10 defa yazma gördüm mesajı" diye cevap verdi bana..
Mesajı görüyorsan neden cevap vermiyorsun birşey sormuşum orada...
Nasıl bir mantık anlamadım..
Aman aman ne alışveriş yaparım kendileriyle, ne de ismini anarım..
Bizim de yıllardır ailecek yürüttüğümüz bir iş yerimiz var esnafız ama hiç öyle bir tutum, hareket, söylem ve tavır içinde olmadık şu ana kadar..
Esnaflık gerçekten disiplin, hoşgörü ve saygı isteyen bir olay..
Herkesin yapabileceği bir iş değil yani.
Ayyıldız Gökhan abi iyi bir esnaftır. Fakat günün stresi ve yoğunluğundan dolayı o şekilde cevap vermiş olabilir :))) Size karşı kişisel bir sorunu olacağınız zannetmiyorum

Son düzenleme:
Oyla:

Murat1961

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 6
Konular
0
Google'da aratırken bu foruma denk geldim .Daha önce hiç haydar bey'le alışveriş yapmadığım için kafamda soru işaretleri vardı. Genel olarak ilgili ve dürüst esnaf olduğunu kanaat getirdiğim için Arkadaşımla birlikte
poco f3 ve poco x3 pro ödemesini yapıp ,siparişini verdik. Kargo konusunda ( darbe alma vs) sıkıntı yaşamamak için özellikle belirttik.
Kutu resmi , ürün resmini daha sonra alacaklar için buradan paylaşarım .En azından sonra alışveriş yapanlar için bir rehber olur.
.

Oyla:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Note 13 Pro +
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Google'da aratırken bu foruma denk geldim .Daha önce hiç haydar bey'le alışveriş yapmadığım için kafamda soru işaretleri vardı. Genel olarak ilgili ve dürüst esnaf olduğunu kanaat getirdiğim için Arkadaşımla birlikte
poco f3 ve poco x3 pro ödemesini yapıp ,siparişini verdik. Kargo konusunda ( darbe alma vs) sıkıntı yaşamamak için özellikle belirttik.
Kutu resmi , ürün resmini daha sonra alacaklar için buradan paylaşarım .En azından sonra alışveriş yapanlar için bir rehber olur.
.
Hayırlı Olsun Umarım Biran Önce Telefonlara Kavuşursunuz.Bildiğim kadarıyla Karaçay Teknoloji Yaptığı işin Arkasında Duruyor Kimseyi Mağdur Etmemek İçin

Oyla:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Olumlu yorumlar neticesinde yarın kendilerinden Xiaomi K40 gaming alacağım. Kendileri özel mesajıma dönüş yaparak bu modelde kayıt sorunu yoktur dedi. Sanırım en kötü anakart müdaahelesiyle açılıyor. bakalım

Oyla:
Üst Alt