Yardım k60 pro global rom

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Youtube 60 hz olması ve oyunlarda 120 fps için sürekli pil ve performanstan verileri temizlemek gerekmesi çok can sıkıyor bunun kalıcı bi çözümü varsa eu romlarda ben de geçmeyi düşünüyorum

bir de sahibinden'de şöyle bir şey gördüm hocam bizde hep detailed specs & info yazıyor bu adamda Türkçe bi şekilde yazıyor hangi romdur bilginiz var mı
Size Elite rom önerisini oyun için yapmıştım zaten evet dediğiniz doğru Elite rom oyun noktasında daha iyi olabilir.

YouTube'da 120 hz pek önemli değil aslında çünkü YouTube videoları için kare hızı 60 üstü yok. Kaydırma yaparken 120 hz daha zevkli tabi orası ayrı.

Bu fotoğraf cidden ilginç.
Resmi Çin rom üzerine Türkçeleştirme modülü olabilir veya farklı bir cihaz olabilir sormak gerekir.

hgaziyilmaz75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin gazi
Cihazım
mi9t
Konular
0
İyi günler, Eliteroms yeni bir rom yayımlamış.
chine stable ibaresi gördüm, bu türkçe dil desteği, googleplay, google servisleri yok mu demek? Birde son EUbeta romda ekran 90hz desteği var mı?

maho23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
3
İyi günler, Eliteroms yeni bir rom yayımlamış.
chine stable ibaresi gördüm, bu türkçe dil desteği, googleplay, google servisleri yok mu demek? Birde son EUbeta romda ekran 90hz desteği var mı?
ChinaStable eliteromun stabil sürümlerinin hepsinde yazar. Son çin romunun yani cihaz için en güncel yazılımın elite rom hali. Tüm diller ve google servisleri mevcuttur. Eurom'larda 90 Hz desteği yok. Ben de Eurom Beta son sürümü yükledim. 3-5 gün sonra Elite 14.0.24 stabil sürüme geçtim. Hem 2k ekran hem 90 hz kullanıyorum. sürekli 120 hz de kullanmanın bir amacı yok. çoğu uygulamanın desteği de yok. böylelikle hem ekrandan hem pilden yana performans alıyorsun.

hgaziyilmaz75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin gazi
Cihazım
mi9t
Konular
0
ChinaStable eliteromun stabil sürümlerinin hepsinde yazar. Son çin romunun yani cihaz için en güncel yazılımın elite rom hali. Tüm diller ve google servisleri mevcuttur. Eurom'larda 90 Hz desteği yok. Ben de Eurom Beta son sürümü yükledim. 3-5 gün sonra Elite 14.0.24 stabil sürüme geçtim. Hem 2k ekran hem 90 hz kullanıyorum. sürekli 120 hz de kullanmanın bir amacı yok. çoğu uygulamanın desteği de yok. böylelikle hem ekrandan hem pilden yana performans alıyorsun.
teşekkür ederim hocam telefonu yeni aldım henüz gelmedi gelir gelmez elite romun bugün çıkan romunu kuracağım

Dwtexe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dwtexe
Cihazım
kaan n2
Konular
0
kafeinsiz hocam elite rom paralı versiyonunu mu kullanıyorsunuz?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
kafeinsiz hocam elite rom paralı versiyonunu mu kullanıyorsunuz?
Hayır şu an eu rom beta final sürümdeyim.
eu 14.0.25 sürümü çıktı ama vaktim olmadığı için denemek nasip olmadı.
Elite rom uzun kullanımda bazı sorunlar ve yavaşlamalar gösterince onu eledim.
eu rom daha güzel geliyor bana temiz bir stok deneyim sunuyor.

Rom olarak tavsiyem eu stabil son sürümü bir deneyin sorun olmazsa onu kullanın sorun yaratırsa benim kullandığım beta sürümü de deneyebilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Dwtexe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dwtexe
Cihazım
kaan n2
Konular
0
Hayır şu an eu rom beta final sürümdeyim.
eu 14.0.25 sürümü çıktı ama vaktim olmadığı için denemek nasip olmadı.
Elite rom uzun kullanımda bazı sorunlar ve yavaşlamalar gösterince onu eledim.
eu rom daha güzel geliyor bana temiz bir stok deneyim sunuyor.

Rom olarak tavsiyem eu stabil son sürümü bir deneyin sorun olmazsa onu kullanın sorun yaratırsa benim kullandığım beta sürümü de deneyebilirsiniz.
eu rom 25 i denedim de şarjım inanılmaz hızlı biti günü çıkaramadı telefon ekran açıkken saatlik %14 şarj yiyordu. bazı özelleştirme uygulamaları da indirdim ayrıca onlardan şüphe etmekteyim fakat özelleştirmelerden de vaz geçmek istemediğim için farklı bir sürüm arayışındaydım. şimdi sizin kullandığınız sürümü kuracağım umarım sıkıntısız çalışır da a14 e kadar daha da uğraştırmaz beni.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
eu rom 25 i denedim de şarjım inanılmaz hızlı biti günü çıkaramadı telefon ekran açıkken saatlik %14 şarj yiyordu. bazı özelleştirme uygulamaları da indirdim ayrıca onlardan şüphe etmekteyim fakat özelleştirmelerden de vaz geçmek istemediğim için farklı bir sürüm arayışındaydım. şimdi sizin kullandığınız sürümü kuracağım umarım sıkıntısız çalışır da a14 e kadar daha da uğraştırmaz beni.
Doğrusu ben 7/24 AOD açık kullanıyorum şarjı çok iyi gidiyor ancak özelleştirme için kullandığınız şeyler pil tüketiminin asıl sebebi olabilir. Misal şu an 3 saat ekran süresi var şarj %78

Dwtexe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dwtexe
Cihazım
kaan n2
Konular
0
kafeinsiz hocam bir de kernelsu yu nerden indiriyorsunuz? telegramda evanstar gki adlı bir kanal var ksu kernel paylaşıyor cihaz odaklı değil işlemci odaklı olarak bulduğum tek ksu oydu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Doğrusu ben 7/24 AOD açık kullanıyorum şarjı çok iyi gidiyor ancak özelleştirme için kullandığınız şeyler pil tüketiminin asıl sebebi olabilir. Misal şu an 3 saat ekran süresi var şarj %78

bende böyleydi hocam eu 25 de

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
kafeinsiz hocam bir de kernelsu yu nerden indiriyorsunuz? telegramda evanstar gki adlı bir kanal var ksu kernel paylaşıyor cihaz odaklı değil işlemci odaklı olarak bulduğum tek ksu oydu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende böyleydi hocam eu 25 de
Aslında normal 15 saat bekleme ile gayet iyi değer.
Ben direkt anykernel zip dosyası ile kurdum KernelSUyu.
Bu konuda detaylı bilgiler mevcut Araçlar - KernelSU - Kernel tabanlı ROOT ve modül yönetim sistemi

Üst Alt