MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frdikulaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sfffs
Cihazım
Mi 9se
Konular
1
bende yüklemeye çalışırken bağlantı kuramıyor yeniden başlatıp duruyor twrp ekranına girmiyor hindistan romu yüklüydü poco yazısı çıkıyor kapanıyor geri poco loğosu sürekli kendini yeniden başlatıyor fastboota da giremiyorum acil yardım edebilirmisiniz
Aynı sorun bende de oldu

aytekings

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aytekin
Cihazım
Redmi K40 G
Konular
0
Aynı sorun bende de oldu
Eğer telefon fastboot moda girebiliyorsa vietsub bat ı çalıştırdıktan sonra bir tuşa basın diyor sonrasında formatlama ile ilgili Y/N şeçeneği geliyor N'ye basın kurulum yapıyor ama eğer fastboot moda girmiyor ise MTK Client tool 5.3 ile cihazı Authentication bypass yaparak (ekran kararacak ve sürekli yeniden bşlamayacak) sonrasında Sp flash tool ile stock rom yükleyebeilirsiniz. (Factory rom yani fabrika test romu yükledim) Sonrasında Miflash ile çin romu yükledim sonrasında ilk yazdığım cümledeki şekilde cihaza vietsub rom yükleyebildim. Çok akıcı bir rom ve hiç sorun yaşamıyorum. Hint romunda youtube gibi çoğu program kasıyordu ve cihazı restleyince 2-3 defa da anca kendine geliyordu.

Bu programları webte çok kolay bulabilirsiniz. Başarılar.

moznak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
çağrı
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Eğer telefon fastboot moda girebiliyorsa vietsub bat ı çalıştırdıktan sonra bir tuşa basın diyor sonrasında formatlama ile ilgili Y/N şeçeneği geliyor N'ye basın kurulum yapıyor ama eğer fastboot moda girmiyor ise MTK Client tool 5.3 ile cihazı Authentication bypass yaparak (ekran kararacak ve sürekli yeniden bşlamayacak) sonrasında Sp flash tool ile stock rom yükleyebeilirsiniz. (Factory rom yani fabrika test romu yükledim) Sonrasında Miflash ile çin romu yükledim sonrasında ilk yazdığım cümledeki şekilde cihaza vietsub rom yükleyebildim. Çok akıcı bir rom ve hiç sorun yaşamıyorum. Hint romunda youtube gibi çoğu program kasıyordu ve cihazı restleyince 2-3 defa da anca kendine geliyordu.

Peki üsdat Vietsub rom hangi sürümünü yükledin birçok sürümü var ?

aytekings

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aytekin
Cihazım
Redmi K40 G
Konular
0
Peki üsdat Vietsub rom hangi sürümünü yükledin birçok sürümü var ?
vietsub_ARES_V13.0.7.0.SKJCNXM_18-06-22_fastboot

Bunu yükledim, türkçe seçeneği var ve sorunsuz, diğerleri developer olduğu için stabil değiller bence
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek bir bilgi vereyim. Her Sp flash tool ile her rom ile yükleme olmuyor nedenini çözemedim ama şu videoda ki sürümleri kullandım.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ygt52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
YİĞİT
Cihazım
K40 GAME
Konular
0
HANGİ SÜRÜMÜ INDİRCEZ

hakkoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
K40 Gaming
Konular
0
"Invalid sparse file format at header magic" diyerek yarım kalıyor bu yükleme. vietsub rom hiç bir koşulda yükleyemedim. yardımcı olabilecek kimse var mı? sadece mi flash ile official romlar yüklenebiliyor. custom hiç bir rolu yükleyemedim bl açık bootloader yükleme yapabiliyorum.

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
"Invalid sparse file format at header magic" diyerek yarım kalıyor bu yükleme. vietsub rom hiç bir koşulda yükleyemedim. yardımcı olabilecek kimse var mı? sadece mi flash ile official romlar yüklenebiliyor. custom hiç bir rolu yükleyemedim bl açık bootloader yükleme yapabiliyorum.
Vietsub yükleyebilmen için çin romunda olman gerek. Hindistan rom üzerine yükleme yapamazsın. Hangi vietsub sürümü yüklemek istiyorsan önce çin rom(miui 12.5 vietsub için 12.5 çin romu, 13 için miui 13 fastboot gibi)

simple1man

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orhan
Cihazım
Redmi K40 GE
Konular
1
Arkadaşlar vietsub yükledim 13.07 stabil olanı . Süper wallpaper kısmı çalışmıyor . Çözebilen var mı ??

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Arkadaşlar vietsub yükledim 13.07 stabil olanı . Süper wallpaper kısmı çalışmıyor . Çözebilen var mı ??
O sürüm hatalı, en son çıkan linkteki dev sürümünü indirin ,son yapılarda çıkmış en sorunsuz ve akıcı olan o

aytekings

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aytekin
Cihazım
Redmi K40 G
Konular
0
O sürüm hatalı, en son çıkan linkteki dev sürümünü indirin ,son yapılarda çıkmış en sorunsuz ve akıcı olan o
Belirttiğiniz sürümü indirince net bat şeçeneği bar update çıkmıyor. Eskiden update ile mevcut olan romu güncelleyebiliryorduk. Şimdi nasıl yapılıyor bilen anlatabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt