MIUI 13 K40 Gaming Edition Vietsub Rom 22.4.13.-15.04.22

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adematakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Bootloop sorunu fastboot'a girmeme sorunu için bootkilidi açık cihazlarda Sp flash tool üzerinden .tgz flash dosyasi içerisindeki scarter ile yükleme yapabilirsiniz,cihaz mtk tabanli oldugu icin ses kisma ve ses acma tuşuna basili tutarak sp flash tool ile yükleme yapabilirsiniz,
boot kilidiniz kapali cihaz recovery moduna giriyorsa ve mui suit modunu acabiliyorsa eğer, cihaza mi flash tool v2 ile brick modunda yukleme yapabilirsiniz,
Boot kilidi kapali cihazlar icin En son çare dftpro gibi ucretli programlari kullanan telefoncu arkadaslarla gorusup 10sn de 50 100 lira verip cihazin bootkilidiniz acmasini isteyebilirsiniz, ya da yuklemesini istediğiniz yazilimi götürüp onu bl kapali halde yukletebilir, üstüne boot kilidinide actirabilirsiniz,
Vietsub 13.0.8 sürümünde cihazi brick hale getirebiliyor fastboot D hatasindan dolayi
Çin orj 13.0.8 romunu yukledikten sonra, vietsub mui 13.0.8.1.45.DEV romunu sorunsuz yukleyebilir kullanabilirsiniz herkese keyifli romlar
HOCAM İLK SATIRDA YAZDIĞINIZ HANGİ ROM DOSYASININ İÇERİSİNDEKİ .TGZ FLASH İÇERİSİNDEKİ SCARTER DEMİŞSİNİZ YA ÖYLE BİR DOSYA YOK. CİHAZI BRİCK DEN ÇIKARMAK İÇİN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ. SP FLASH TOOLA HANGİ DOSYAYI GÖSTERECEĞİZ

ft.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bafra
Cihazım
red mi not 8
Konular
0
HOCAM İLK SATIRDA YAZDIĞINIZ HANGİ ROM DOSYASININ İÇERİSİNDEKİ .TGZ FLASH İÇERİSİNDEKİ SCARTER DEMİŞSİNİZ YA ÖYLE BİR DOSYA YOK. CİHAZI BRİCK DEN ÇIKARMAK İÇİN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ. SP FLASH TOOLA HANGİ DOSYAYI GÖSTERECEĞİZ
Burdan .tgz uzantiliyi indirip rardan cikartin, sp flash tool ile klasor icerisindeki scarter isimli metin dosyasini gosterin ses tuslarina basarak yukleyin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

burdaki konudan faydalanabilirsin

Melezdevil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
K40 gaming
Konular
0
K40 gaming cihazına vietsub romunu yükledim. Ama tetik tuşları gamespace de gözükmüyor ve bilinmeyen uygulamaları yüklemiyor. Bunun çözümü var mıdır?

K40 gaming cihazına vietsub romunu yükledim. Ama tetik tuşları gamespace de gözükmüyor ve bilinmeyen uygulamaları yüklemiyor. Bunun çözümü var mıdır?

Zeynal 0227

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynal
Cihazım
K40 gaming
Konular
0
Hangi dosyayı indirecez

Zeynal 0227

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Zeynal
Cihazım
K40 gaming
Konular
0

K40 gaming cihazına vietsub romunu yükledim. Ama tetik tuşları gamespace de gözükmüyor ve bilinmeyen uygulamaları yüklemiyor. Bunun çözümü var mıdıbende

Hangi dosyayı indirecez

ft.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
bafra
Cihazım
red mi not 8
Konular
0
bu vietsub sürüm ile sorun düzelecektir hocam

Hangi dosyayı indirecez

Son düzenleme:

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Hocam bu romu yükleyince OLED ekran geliyor mu, bende şu an AMOLED gösteriyor fakat eminim telefonum K40 Gaming
Evet ,bahsettiğim gibi Poco F3 GT Amoled, redmi k40 gaming oled ekrandır. F3 GT romunun oled ekrana "amoled" gibi davranması nedeniyle ısınma sorunu oluşur.

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Bu rom da, yeni sürüm çıktığında güncelleme nasıl oluyor, her yeni sürümde bat dosyası çalıştırılınca telefon sıfırlanıyor mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt