Ana Başlık K20 Pro Genel bilgiler & Teknik özellikler

akcam07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mithat
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Merhaba arkadaşlar;
Avrupa üzerinden k20 pro getirttim.Görüntüdeki gibi flashlanmış rom var üzerinde.Şu an sim kart takmadım.Wifi üzerinden kullanıyorum.Cihaz model no Mi 9t pro olarak gözüküyor.
Sormak istediğim IMEI işlemi yaptırmak istiyorum.Telefon geldiğinde wifi üzerinden kararlı son güncellemeyi yaptım.
Bundan sonra ne yapmalıyım?Ve repair yapacağım cihaz nasıl olmalı.İmeiden sonra yeniden otomatik güncelleme alabilir miyim?
Adım adım ne yapmalıyım anlatabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ivanhoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
mi 5
Konular
0
Mrb k20 pro cihazimda şöyle bir sorun var telefon açıkken sarj taktigimda hiç bir şey olmuyor. Telefonu kapatıp sarja takarsam sonra açınca sarj olmaya devam ediyor. Bu sorun neden oluyor acaba çözümü varmı su anda global 10.3.3 yüklü durumda daha once eu rom dada aynı sorun vardı.

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhaba arkadaşlar;
Avrupa üzerinden k20 pro getirttim.Görüntüdeki gibi flashlanmış rom var üzerinde.Şu an sim kart takmadım.Wifi üzerinden kullanıyorum.Cihaz model no Mi 9t pro olarak gözüküyor.
Sormak istediğim IMEI işlemi yaptırmak istiyorum.Telefon geldiğinde wifi üzerinden kararlı son güncellemeyi yaptım.
Bundan sonra ne yapmalıyım?Ve repair yapacağım cihaz nasıl olmalı.İmeiden sonra yeniden otomatik güncelleme alabilir miyim?
Adım adım ne yapmalıyım anlatabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Repairi kendiniz yapamazsiniz bilen birine yaptirmaniz gerekir
Otomatik guncelleme alabilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mrb k20 pro cihazimda şöyle bir sorun var telefon açıkken sarj taktigimda hiç bir şey olmuyor. Telefonu kapatıp sarja takarsam sonra açınca sarj olmaya devam ediyor. Bu sorun neden oluyor acaba çözümü varmı su anda global 10.3.3 yüklü durumda daha once eu rom dada aynı sorun vardı.
Kapali iken sarja tak sonra telefonu ac

ivanhoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yavuz
Cihazım
mi 5
Konular
0
Repairi kendiniz yapamazsiniz bilen birine yaptirmaniz gerekir
Otomatik guncelleme alabilirsin

Kapali iken sarja tak sonra telefonu ac

O sekilde yapıyorum zaten ancak bu sorunu duzeltmenin bir yolu yokmu acaba yazilimsal bir sorunmudur donanımla ilgilimi ?

Muto1985

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
K20 pro da band 20 aktif edilebiliyor mu acaba

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bu telefonda yuz tanıma var mı? Ben yok dıye bılıyordum ana ınternette bı sıtede var gözüküyor

murattiy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mert
Cihazım
s7 edge
Konular
1
Yuz tanima var pop up kamera açılıp tanımlayıp kapaniyor. Bunu hızlı yapsada çentikli kameraya nazaran çok az gecikme oluyor

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Yuz tanima var pop up kamera açılıp tanımlayıp kapaniyor. Bunu hızlı yapsada çentikli kameraya nazaran çok az gecikme oluyor
İnternetten arastırayım bakalım. Calısmasını merak ettım. Mesela mı9 se de elıme alıp kaldırınca telefonu tanıyor hemen. 9t de bu sekılde degıldır heralde yoksa sureklı pop up kamerayı acıp kapatır

Bi vıdeoda baktım. Ama ekranı acması gerekıyor. Ortam & kılıt ekranı menusunde "uyandırmak ıcın cıhazı kaldır" secenegı varmı?

Üst Alt