Ana Başlık K20 Pro Genel bilgiler & Teknik özellikler

akcam07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mithat
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Forum puanı
0
Merhaba arkadaşlar;
Avrupa üzerinden k20 pro getirttim.Görüntüdeki gibi flashlanmış rom var üzerinde.Şu an sim kart takmadım.Wifi üzerinden kullanıyorum.Cihaz model no Mi 9t pro olarak gözüküyor.
Sormak istediğim IMEI işlemi yaptırmak istiyorum.Telefon geldiğinde wifi üzerinden kararlı son güncellemeyi yaptım.
Bundan sonra ne yapmalıyım?Ve repair yapacağım cihaz nasıl olmalı.İmeiden sonra yeniden otomatik güncelleme alabilir miyim?
Adım adım ne yapmalıyım anlatabilir misiniz?
You must be registered for see images attach

ivanhoe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yavuz
Cihazım
mi 5
Konular
0
Forum puanı
0
Mrb k20 pro cihazimda şöyle bir sorun var telefon açıkken sarj taktigimda hiç bir şey olmuyor. Telefonu kapatıp sarja takarsam sonra açınca sarj olmaya devam ediyor. Bu sorun neden oluyor acaba çözümü varmı su anda global 10.3.3 yüklü durumda daha once eu rom dada aynı sorun vardı.

Enes Genç

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
8
Forum puanı
137
Merhaba arkadaşlar;
Avrupa üzerinden k20 pro getirttim.Görüntüdeki gibi flashlanmış rom var üzerinde.Şu an sim kart takmadım.Wifi üzerinden kullanıyorum.Cihaz model no Mi 9t pro olarak gözüküyor.
Sormak istediğim IMEI işlemi yaptırmak istiyorum.Telefon geldiğinde wifi üzerinden kararlı son güncellemeyi yaptım.
Bundan sonra ne yapmalıyım?Ve repair yapacağım cihaz nasıl olmalı.İmeiden sonra yeniden otomatik güncelleme alabilir miyim?
Adım adım ne yapmalıyım anlatabilir misiniz?
You must be registered for see images attach
Repairi kendiniz yapamazsiniz bilen birine yaptirmaniz gerekir
Otomatik guncelleme alabilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mrb k20 pro cihazimda şöyle bir sorun var telefon açıkken sarj taktigimda hiç bir şey olmuyor. Telefonu kapatıp sarja takarsam sonra açınca sarj olmaya devam ediyor. Bu sorun neden oluyor acaba çözümü varmı su anda global 10.3.3 yüklü durumda daha once eu rom dada aynı sorun vardı.
Kapali iken sarja tak sonra telefonu ac

ivanhoe

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yavuz
Cihazım
mi 5
Konular
0
Forum puanı
0
Repairi kendiniz yapamazsiniz bilen birine yaptirmaniz gerekir
Otomatik guncelleme alabilirsin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kapali iken sarja tak sonra telefonu ac
O sekilde yapıyorum zaten ancak bu sorunu duzeltmenin bir yolu yokmu acaba yazilimsal bir sorunmudur donanımla ilgilimi ?

Muto1985

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Talha
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
0
Forum puanı
0