Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
ikamet neresi hocam
İstanbul'dayım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu nasıl bir amatör yorum ya, operatör firmaları istese hepsini ortaya çıkarabilir. Telefon modeli ile imei no yu karşılaştıracak ve uymayanları 4 ay içinde kapatacak. Yasadan önce klonlama yapıldı ise 250 tl açtırabileceksin yoksa tablet olarak kullanırsın
250 TL ile klonladığınız değil de IMEI'si klonlanan cihaz açtırılacak diye okudum. (Ne kadar mantıksız gelse de)

RAY VELCORO68

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bartu
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Hocalar mi 9t kullanıyorum 4k 30 fpsde görüntü dengeleme açık iken videoda takılmalar meydana geliyor, aynı sorunu yaşayıp çözüm üretebilen var mı?

nightstalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Bu nasıl bir amatör yorum ya, operatör firmaları istese hepsini ortaya çıkarabilir. Telefon modeli ile imei no yu karşılaştıracak ve uymayanları 4 ay içinde kapatacak. Yasadan önce klonlama yapıldı ise 250 tl açtırabileceksin yoksa tablet olarak kullanırsın

Operatör firmaları cihaz modelinin bilgisini nerden alıyor, zaten IMEI'den almıyor mu?

kleeia

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
Operatör firmaları cihaz modelinin bilgisini nerden alıyor, zaten IMEI'den almıyor mu?
İmei kopya bir cihazdan banka hesabına ilk kez girdiğinde yada gmail ile farklı bir pc ye ilk kez girdiğinde şöyle yaza '' cihaz modeli ne kullanıyorsan'' ile girişi onaylayın tarzı birşey yazar. Ama imei kopyadır. Operatör firmaları cihaz modeli ile imei karşılaştırması yapacak sadece.

nightstalker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Mi8
Konular
2
İmei kopya bir cihazdan banka hesabına ilk kez girdiğinde yada gmail ile farklı bir pc ye ilk kez girdiğinde şöyle yaza '' cihaz modeli ne kullanıyorsan'' ile girişi onaylayın tarzı birşey yazar. Ama imei kopyadır. Operatör firmaları cihaz modeli ile imei karşılaştırması yapacak sadece.

Hocam operatör benim elimdeki cihazı nerden görecek de analyacak içindeki kayıtlı IMEI ile cihazın farklı olduğunu ? Operatör IMEI numarasından öğrenmiyor mu cihaz modelin. Ben IMEI'yi bozuk bi samsung cihazdan alıp yazsam (tabi örnek olarak. yoksa yasak yani, ben yapmam :)) operatör o cihazın samsung değil de xiaomi olduğnu nasıl anlayacak ?

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Kopya imei olan bir cihaz kullanıyorum, hatta imeisi turkcell 4.5g vınn modem bir cihaza ait, telefon bile değil. Ben banka uygulamasına girince bu telefonun k20 olduğunu görüyor. Yani tespit işlemi imei üzerinden yapılmıyor, öyle olsa cihazımda turkcell vınn demesi lazım. Yani banka bile bunu ayırt edebiliyorsa operatörler de hayli hayli ayırt edebilir

Son düzenleme:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bildiğim kadarıyla telefon yüklenen uygulamalara cihaz bilgisi okuma yetkisi verildiğinde (ki hemen hemen her uygulama istiyor bu yetkiyi) uygulama cihazın ne olduğunu görebiliyor. Çözüm için ya operatör ve devlet uygulamaları yüklenmeyecek ya da build.prop'tan cihaz adı IMEI ile aynı olarak değiştirmemiz gerekecek.

hknsngl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan Şengül
Cihazım
Xiaomi Mİ4i
Konular
1
Merhaba arkadaşlar. Google'de bir süre araştırma yaptım ama ekte yer alan resimde işaretli kısımlardaki (ram tipi, ram kanalları, ram frekansı, dahili depolama biçimi) bilgilere ulaşamadım. Kaynağı kesin olarak bilgi verebilecek olan var? Mi 9 se kullanıyorum ve bu telefona geçmek istiyorum. Bu bilgilere ulaşmama yardımcı olabilir misiniz?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Yeni bir güncelleme geldi Mi 9T için.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

c0ldwave

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
İphone
Konular
21
WhatsApp görüntülü arama geldiğinde cebimde kamera açılıyor buna nasıl engel olabilirim

Üst Alt