Yardım İşletim sistemi silindi.

goday

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olgaç
Cihazım
İphone 6s
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global Beta v9.6.0.0
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Mi6 telefona güncel rom atmak için TWRP'den system dosyaları dahil tüm verileri sildi. Şimdi TWRP üzerinden rom yüklemeye veya yedeği geri yüklemeye çalışıyorum ama YÜKLE sekmesinde hem .zip hem de .zipten şıkardığım şekilde rom dosyaları gözükmüyor. Nasıl bir yöntemle rom yükleyebilirim? OS işleitm sistemi yok diye uyarı veriyor.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
.zip halini görüyor ama "Zip imzası doğrulanmadı. Zip dosyası yükleme hatası" diyor.
Twrp de install girin. Attığınız zip dosyasını 2 adet tik vardır isaretlemeden kurunuz.

Oyla:

Forumadana01

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Xiaomi mi 9se
Konular
0
Neyin linkini istiyorsunuz hocam ?
Hocam bence ben kendimi tam olarak Anlatamadım telefon twrp ye giriyor format at dediğim zaman işletim sistemi yüklü değil yinede devam etmek istiyomusunuz diyo onun haricinde telefonum hicbir şekilde açılmıyor mi logosu gidip geliyor öyle kalıyor ne yapmam lazim ??

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Hocam bence ben kendimi tam olarak Anlatamadım telefon twrp ye giriyor format at dediğim zaman işletim sistemi yüklü değil yinede devam etmek istiyomusunuz diyo onun haricinde telefonum hicbir şekilde açılmıyor mi logosu gidip geliyor öyle kalıyor ne yapmam lazim ??
Twrp yüklediğiniz zaman 4 wipe yapın. Dalvik cache system data. Sonra geri gelip format data yapın, yes yazın formatlanacak. Tekrar twrp ana menüsünden reboot kısmına girin, recovery yapın cihaz twrp modunda açılacak. Romu atın telefona, install kısmından attığınız zip i seçin tamamdır. Yükleme bittikten sonra wipe cache dalvik çıkacak onu da tamamdır dedikten sonra reboot yapın. İşletim sistemi yüklenmiş olacak. Eğer yine olmazsa başka bir twrp sürümü deneyin

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
5 wipe yapın rom kurun sonra format data diyip rebbot edin

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular